Colormania: Zgadnij kolor gra Logo Quiz 2020

Colormania: Zgadnij kolor gra Logo Quiz 2020

Quizy Genera Games

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 29 stycznia 2020

Funkcje Gry

Zgadnij kolory tysięcy popularnych logo z całego świata? gra w Colormania, najlepszy quiz o logo! Colormania to nowy quiz o zabawnych i rozrywkowych logach. Wybierz odpowiednie kolory, przekraczaj poziomy odblokowujące logo marek i trenuj swoją pamięć! Ile znasz logów? Witamy w COLORMANIA!

Genera Games wprowadza Colormania - kolorowy logo Quiz, poznaj logo swoich ulubionych i znanych marek w tym niesamowitym symulatorze gier! Dzięki prostym ruchom palca otrzymasz właściwą odpowiedź dla każdego kolorowego logo. Czy jesteś gotowy? Pobierz tę grę z kolorowym quizem teraz na smartfonie lub tablecie całkowicie ZA DARMO!

ŚWIETNIE POBIERZ TERAZ NAJLEPSZE LOGO QUIZ GAME I WYKORZYSTAJ KOLORY!

Zaakceptować wyzwanie? Masz wszystko, czego potrzeba, aby odgadnąć prawidłowe kolory tysięcy marek i logo? Będziesz musiał również odgadnąć kolory ulubionych marek, żywności, logo samochodu, flag, drużyn sportowych, celebrytów, postaci telewizyjnych i filmów ... i wiele więcej! Sprawdź swoją pamięć i zgadnij kolory znanych MAREK I LOGO!

Czy lubisz rozwiązywać zagadki? Colormania myśli o prawdziwych miłośnikach gier quizowych. Istnieją tysiące logo znaków towarowych, czy jesteś gotowy? Odbierz kolor, zdobądź najwyższy poziom i odblokuj nowe logo. Sprawdź się i sprawdź, ile logów możesz rozpoznać w tej grze pamięciowej. Jeszcze nigdy nie widziałeś takiej zabawnej gry edukacyjnej! ROZPOCZNIJ POKAZ GRY!

CECHY GRY:

RÓŻNE KATEGORIE
Zbieraj wszystkie logotypy z różnych grup, takich jak quiz telewizyjny i filmy, emblematy drużyn sportowych, tytuły czasopism, nazwy firm, jedzenie z różnych regionów, flagi krajów, marki samochodów, gwiazdy, postacie z gier i kreskówek i wiele więcej!
Czy możesz je wszystkie zebrać? Czy jesteś logiem maniatyckim? Ciesz się logami do nauki w tej PRZYGODOWANIU PUZZLE!

POTĘŻNE MOŻLIWOŚCI
Nie zapomnisz kolorów swoich ulubionych postaci i marek ... czy Ty? Wybierz niesamowite power-upy, aby rozwiązać test w tej grze dla dzieci.
Użyj "HAMMER", aby wyeliminować możliwe rozwiązanie odpowiedzi panelu kolorów.
Zastosuj "SZCZOTKĘ", aby pomalować prawidłową odpowiedź kolorów!
Odwiedź nasz sklep i kup ciekawą paczkę jedną z tych mocy. Zagraj w quiz i zagraj w CLICK AND COLOR i poznaj setki logo, ulepsz swoją PAMIĘĆ VISUAL!

PODNIEŚĆ DO WŁAŚCIWEGO POZIOMU
Znajdź odpowiednie kolory dziesięciu różnych logo i zdobywaj kolejne poziomy w swojej grze. Każdy poziom jest bardziej interesujący i skomplikowany w tej banalnej grze marki!
Czy potrafisz pokonać każde pytanie? Wytrenuj pamięć i pokaż, że jesteś najlepszy w tej GRUPIE RODZINNEJ QUIZ!
Nowe poziomy i kategorie już wkrótce, sprawdź aktualizacje! Logo mania COME BACK!

NOWE WYZWANIA
Ukończ wszystkie normalne poziomy i odblokuj różne pakiety wyzwań, show musi trwać! Najzabawniejsze wyzwania są w Colormanii - Colour Logo Quiz: BOŻE NARODZENIE, MARKI MOTOROWE, EMBLEMY SPORTOWE USA, CUKIERKI SŁODKIE i wiele więcej!
Zakończ wszystkie z nich w tej grze z logo pop!

SYSTEM ŻYCIA
Na początku każdy mecz, grasz ruletkę życia i wygrywasz próby kolejnej rundy. Jeśli stracisz wszystkie życia, będziesz musiał ponownie uruchomić grę lub kupić więcej żyć w naszym sklepie z grami.
KAŻDY GRA JEST UNIKALNY!

Bardzo ŁATWE do grania i całkowicie ZA DARMO, z prostym i intuicyjnym interfejsem, kolorem i rysunkiem jednym palcem! Pokochasz ten kolorowy logo quizu!

Czy podoba Ci się COLORS QUIZ? Sprawdź oficjalny teledysk do gry. Nieograniczone logo i marki w tej nowej grze mózgowej: www.youtube.com/watch?v=ceRmhO9oIfs

Rozpocznij tę grę logo marki rozrywki, nie przestawaj rysować, kolorować i grać! Darmowe pobieranie Colormania - Color Logo Quiz i zacznij zgadywać słynne logo TERAZ! UKOŃCZYĆ WSZYSTKIE POZIOMY!

Zgadnij, wszystkie kolory, logo i marki przedstawione w tej grze są chronione prawami autorskimi i / lub znakiem towarowym odpowiednich firm.

Odwiedź nas i ciesz się naszymi darmowymi grami: www.generagames.com

Ciesz się z gry!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Colormania: Zgadnij kolor gra Logo Quiz 2020 na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Colormania: Zgadnij kolor gra Logo Quiz 2020 w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Colormania: Zgadnij kolor gra Logo Quiz 2020 z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Colormania: Zgadnij kolor gra Logo Quiz 2020

  • Klinij w ikonę Colormania: Zgadnij kolor gra Logo Quiz 2020 na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować