Diggy's Adventure: Zagadki i Ucieczka z Labiryntu

Diggy's Adventure: Zagadki i Ucieczka z Labiryntu

Adventure | Pixel Federation Games

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 2 września 2021

Funkcje Gry

Dołącz do profesora Diggy’ego, Lindy i Rusty’ego w ich podróży! Odkrywaj świat pełen kopalni, ucz się od starożytnej cywilizacji i rozwiązuj niezapomniane łamigłówki. Wydostań się z każdego labiryntu i odkryj największe tajemnice przeszłości w przygodowej grze online Diggy’s Adventure!

Żaden złoty sekret nie może pozostać ukryty w labiryncie 2D! Znajdź swoją ścieżkę w labiryncie, odkrywając nowe postacie fabularne, a może nawet starożytną cywilizację. Czy uda ci się uciec z kopalni pełnej łamigłówek i drzwi?

Lubisz kognitywne gry, które wymagają od ciebie maksymalnej koncentracji? Zostań górnikiem poszukującym zaginionego skarbu i wykaż się inteligencją! Inne gry logiczne to tylko krzyżówki, a w tej będzie mieć możliwości odkrywania ukrytego labirynty wypełnionego mnóstwem zagadek, dopóki nie znajdziesz właściwej ścieżki! Prawdziwy górnik nie zapomina o poszukiwaniu złota, więc rozbijaj skały i odkrywaj bogate w błyskotki pomieszczenia, zajmując się górnictwem.

Cechy:
▶ Uwielbiasz układanki? Do rozwiązania jest ponad 1000 zagadek z różnych cywilizacji.
▶ Ponad 500 labiryntów do ucieczki o różnym stopniu trudności. Nie daj się uwięzić w głębokim lochu!
▶ Ponad 500 zabawnych NPC, z którymi można wchodzić w interakcję. Dotknij awatara górnika i sprawdź swój łup!
▶ 4 mitologiczne miejsca z mnóstwem zapomnianych skarbów. Przebij się przez labirynt w kopalni i przeżyj przygodę!
▶ Masz problem z łamigłówką? Nasz zespół obsługi klienta odpowiada w ciągu 24 godzin.
▶ Nowa, darmowa zawartość co tydzień: od łamigłówki po świątynię. Nie zapomnij o sprawdzaniu aktualizacji tej pełnej labiryntów gry!
▶ Kop, poszukuj ukrytych skarbów, wykonuj boskie misje i rozwiązuj zagadki.
▶ Postępuj jak prawdziwy archeolog-poszukiwacz i odkrywaj tajemnice starożytnych światów.
▶ Korzystaj ze wskazówek, aby otwierać tajemnicze skrzynie i eksploruj jak górnik!
▶ Kop jak górnik i znajduj nie tylko nowe przedmioty, ale i skarby!

Kopiąc w kopalniach pełnych łamigłówek zdobędziesz różne przedmioty, które mogą być wykorzystane do rozwiązywania problemów, uzupełniania energii, gdy jesteś w trybie offline, lub tworzenia nowych przedmiotów w obozie, który możesz ozdobić pięknymi dekoracjami, przedmiotami i innymi dodatkami. Twórz nowe przedmioty lub przyrządzaj składniki, które pomogą ci kopać w lochu lub labiryncie i zostań największym miłośnikiem przygód na świecie. To nie jest klasyczne poszukiwanie zaginionego skarbu, przekop wszystkie pola i zdobądź wystarczająco dużo złota, aby kontynuować przygodę jako górnik!

Rozwiązuj zagadki i ucieknij z labiryntu pełnego łamigłówek, aby zdobyć nagrody i punkty doświadczenia, które zwiększają tempo regeneracji energii lub maksymalną ilość energii. Przebijaj się przez kopalnie i wypełniaj zadania powierzone przez bogów oraz podążaj właściwą drogą, aby dzięki kopaniu znaleźć nowe pomieszczenie i zapomnij o innych grach przygodowych! Możesz również brać udział w specjalnych wydarzeniach w labiryntach i lochach, korzystać z ofert, urządzać swoje bazy wypadowe w żywych motywach lub wysyłać prezenty innym graczom. Rozwiąż tajemnicę i łamigłówkę! Ucz się od nowej cywilizacji uciekając z niekończącego się labiryntu i kopiąc jak górnik w kopalni! Baw się dobrze grając w górniczą przygodę pełną łamigłówek!

UWAGA! Diggy’s Adventure jest darmową grą online do pobrania. Granie w nią wymaga połączenia sieciowego. Niektóre elementy gry można kupić za prawdziwe pieniądze. Jeśli nie chcesz korzystać z tej funkcji wyłącz opcję zakupów w aplikacji w ustawieniach swojego urządzenia.

Masz jakieś sugestie lub problemy dotyczące kopalnii? Odwiedź stronę https://care.pxfd.co/diggysadventure, aby skorzystać z pomocy naszych zaangażowanych menedżerów społeczności!

Warunki korzystania: http://pxfd.co/eula
Polityka prywatności: http://pxfd.co/privacy

Lubisz grać w naszą grę logiczną? Obserwuj @DiggysAdventure w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i aktualizacjami.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Diggy's Adventure: Zagadki i Ucieczka z Labiryntu na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Diggy's Adventure: Zagadki i Ucieczka z Labiryntu w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Diggy's Adventure: Zagadki i Ucieczka z Labiryntu z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Diggy's Adventure: Zagadki i Ucieczka z Labiryntu

  • Klinij w ikonę Diggy's Adventure: Zagadki i Ucieczka z Labiryntu na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować