Features & Details

Niesamowita przepełniona humorem gra powraca w nowej odsłonie. Tym razem na tapetę trafiają programy telewizyjne! Przy 50 mln instalacji na całym świecie marka Troll Face Quest może szczycić się mianem najbardziej udanej gry, która rozbawi Cię do łez. Utoruj sobie drogę w tym odjechanym świecie i zostań królem trollowania! Rwij włosy z głowy, rozgryzając łamigłówki i nabierz swoje ulubione postacie telewizyjne!

ODJECHANE FUNKCJE
• Ponad 35 szalonych łamigłówek, które rozbawią Cię do łez!
• Odblokuj zwariowane osiągnięcia!
• Wdrap się na szczyt światowego rankingu trolli!
• Graj, gdzie chcesz i kiedy chcesz, bez potrzeby połączenia Wi-Fi!

TELEMANIA
Przemierzając kolejne poziomy trollowania, które naprawdę mogą zlasować mózg, zauważysz całą masę postaci i scen z popularnych produkcji telewizyjnych. Albo wywiniesz komuś numer, albo to Ty padniesz ofiarą kawału! Wraz z nadejściem zimy nieumarłe trolle wałęsają się, gdzie dusza zapragnie. Przygotuj się do ostatecznej bitwy trollowej. Przywdziej żółty kombinezon przeciwtrollowy i zatrudnij adwokata spod ciemnej gwiazdy, gdyby było Ci potrzebne zwolnienie z trollowego karceru. To tylko kwestia czasu, zanim utrollujesz sobie drogę do Białego Domu. Czaisz bazę?

TROLLOWAĆ ALBO NIE TROLLOWAĆ – OTO JEST PYTANIE.
Bezsensowność zagmatwanych łamigłówek jak nic sprawi, że będziesz walić głową w mur. Nie możesz jednak się poddać, bo w przeciwnym razie to nieustanne trollowanie sprawi, że wylądujesz w wariatkowie, zanim się obejrzysz. Zachowaj spokój i pokonaj niestrudzone trolle w ich własnej grze!

Czy masz tyle klepek pod kopułą, żeby znieść ten ból? Przekonaj się! Trolluj i nie daj się strollować!

Graj Troll Face Quest TV Shows Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Troll Face Quest TV Shows