Features & Details

Pałac Makao: Mau Mau prezentuje ulubioną w Niemczech grę karcianą Makao - jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, w którym może uczestniczyć dowolna liczba graczy. Zagraj bezpłatnie w Makao, mierząc się z prawdziwymi przeciwnikami lub Twoimi przyjaciółmi z różnych portali społecznościowych. Oprócz obszernych funkcji ligowych oferujemy ponadto własne stoliki gry ze specjalnymi zasadami, szczegółowe statystyki i wiele innych.

W pałacu Makao gramy według standardowych zasad Makao. Ponadto oferujemy opcjonalnie szczególne zasady Makao:

- dziewiątka zmienia kierunek gry
- wersja Makao z jedną kartą na początku dla każdego gracza
- dodatkowe wyłożenie po rozegraniu asa
- zakaz wykładania po pobraniu
- walet na waleta
- przebicie waleta dziesiątką
- pobranie 4 kart po damie trefl
- +1 karta na rękę
- podwójna talia
- podwojenie liczby punktów, gdy ostatnią rzuconą kartą jest walet

★★★ Zasady gry są następujące ★★★

Przy pierwszym logowaniu możesz zadecydować, czy chcesz zagrać jedną rundę z naszym interaktywnym samouczkiem. Takie rozwiązanie zalecamy wszystkim tym, którzy chcą zapoznać się z zasadami gry lub odświeżyć je w swojej pamięci.
Aby rozpocząć prawdziwą grę, kliknij w menu „Graj“. Wówczas wyświetlona zostanie lista wszystkich wolnych stolików. Po lewej stronie widzisz, ile rund zostało rozegranych w danej partii. Po prawej stronie każdej partii widzisz, jakie zasady są aktywne w ramach danej gry:

★ Stoliki gier ze specjalnymi zasadami są zaznaczone czerwonym rewersem karty. Kliknij na niego, by zobaczyć, które ze szczególnych zasad są aktywowane.
★ Stoliki, gdzie obowiązuje stawka, są oznaczone symbolem żetonu. Czerwony numer oznacza stawkę, którą musisz zapłacić, zaś zielona wartość oznacza wysokość puli, która na zakończenie partii zostanie wypłacona w 70% dla osoby, który zajęła pierwsze miejsce, zaś w 30% dla osoby, która zajęła drugie miejsce.
★ Wartość wyrażona w procentach określa minimalną wartość lojalności, jaka jest potrzebna, aby przystąpić do danej partii. Wartość ta spada, gdy przedwcześnie opuścisz partię, a z czasem sama ponownie wzrasta.

Kliknij na dowolny stolik, aby rozpocząć grę. Gra rozpoczyna się, gdy tylko przystąpi do niej wystarczająca liczba graczy. Pamiętaj, że w Pałacu Makao grasz wyłącznie z prawdziwymi osobami. Na końcu każdej rundy widzisz w podsumowaniu ilość przyznanych punktów. Dodatkowo widzisz obok swojego imienia małą gwiazdkę z liczbą. W przypadku zwycięstwa otrzymujesz dodatkową punktację gwiazdkową, zaś w przypadku porażki punktacja gwiazdkowa jest redukowana. Gdy zbierzesz odpowiednią liczbę gwiazdkowych punktów, otrzymujesz dodatkową gwiazdkę w swoim profilu. Możesz łącznie zebrać do 5 gwiazdek!

Wszystkie Twoje gry są automatycznie analizowane w naszej lidze. Kliknij w menu na „Liga“, a następnie na „Moja pozycja”, aby dowiedzieć się, na którym miejscu jesteś sklasyfikowany. Co 3 miesiące wybierany jest mistrz kwartału i liga zaczyna się od nowa. Dodatkowo wyróżniamy co miesiąc gracza, który zdobył największą liczbę żetonów, zaś codziennie wyróżniamy gracza z największą liczbą wygranych punktów, a w czasie rzeczywistym, w sposób widoczny dla wszystkich graczy wyświetlamy w menu najlepszych graczy z ostatniej godziny.

To jednak nie wszystko:

★ Chcesz ze swojej ulubionej gry uczynić naukę? Nie ma problemu: Obejrzyj swoje statystyki lub statystyki najlepszych graczy, aby uczyć się od nich.
★ Znajomych poznanych podczas wspólnych gier dołącz do listy przyjaciół, aby pozostać z nimi w kontakcie i wspólnie grać przy prywatnych stolikach do gier.
★ Przystąp do jednego z wielu klubów, czy to podczas prowadzonych w towarzyskiej atmosferze wieczornych chatów, czy też w trakcie trudnych zawodów ligi klubowej.

To i wiele innych atrakcji - tylko w Pałacu Makao. Na co jeszcze czekasz?

Pobierając nasze gry, akceptujesz nasze warunki użytkowania i politykę prywatności:
https://www.spiele-palast.de/terms-conditions/
https://www.spiele-palast.de/privacy-policy-apps/

Graj Makao: Mau Mau Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Makao: Mau Mau