Triominos

Triominos

Planszowe Goliath BV

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz

Ostatnia aktualizacja 10 stycznia 2018

Funkcje Gry

Od dnia stworzenia Triominos, sprzedano ponad 21 milionów egzemplarzy tej fascynującej gry. Triominos nadaje nowy wymiar grze w domino. Dlaczego Triominos jest tak wciągająca? Dlatego, że każdy z nas już zna podstawowe zasady gry - wystarczy dokładać pasujące kamienie, wiec może zacząć się bawić od razu. Mimo tak trywialnych reguł, gra jest naprawdę wymagająca intelektualnie i wciągająca. Aby wygrać w Triominos trzeba mieć odrobinę szczęścia, i trochę sprytu!

▶ Graj ze znajomymi…

Triominos w wersji online, pozwala na grę w trybie "multi-player", wiec możesz wyzwać na pojedynek swoich bliskich i dalekich znajomych, o dowolnej porze. Szukaj znajomych po nazwie użytkownika, lub zaproś ich za pośrednictwem Facebook. Możesz grać jednocześnie więcej niż jedną partię (więcej niż z jednym przeciwnikiem)!

▶ Zagraj solo (single player)

Triominos to również wspaniała zabawa gdy jesteś bez dostępu do sieci, lub gdy chcesz samotnie po główkować. Aplikacja udostępnia możliwość ćwiczenia swoich umiejętności vs. Sztuczna inteligencja "single player", oraz możliwość zabawy Triominos jak układanką puzzlową.

W trybie układanki puzzlowej, przed tobą będą kolejne wyzwania, ułożenia specjalnych kształtów, takich jak diament, słoń, gwiazda czy wielbłąd. Udowodnij, że potrafisz ułożyć wszystkie 16 układanek… za każdą czekają Cię nagrody.

▶ Jak grać

Przesuń swoje kamienie Triominos na wirtualną planszę, parując pasujące boki kamieni z już ułożonym układem. Otrzymasz punkty za każdy prawidłowo dołożony kamień, oraz bonus za specjalne figury jak most, hexagon, podwójny hexagon. To trywialne aby się nauczyć grać, i grać kiedy się chce i gdzie się chce! Niezależnie czy stoisz w kolejce, czy czekasz na lunch, czy siedzisz w ostatniej ławce, możesz grać do woli.

▶ Wyzwania

Zmierz się z nowym ekstra wyzwaniami. Uzyskaj 1, 2 lub 3 gwiazdki i ukończ wszystkie poziomy. Możesz uzyskać Jokera, który pasuje w dowolnym miejscu, ale tylko najlepsi poradzą sobie bez niego. Nie lekceważ złożoność zagadek i pograż się się w wielogodzinnej przyjemności zabawy.Wyzwania to najnowszy dodatek do aplikacji.
Bądź na bieżąco, wiecej wyzwań, puzzli i zagadek wkrótce.

© 2015 Pressman Toy Corporation
Made Under License from Pressman Toy Corporation

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Triominos na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Triominos w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Triominos z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Triominos

  • Klinij w ikonę Triominos na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować