Features & Details

Dołącz do graczy z całego w tej grze strategicznej online w czasie rzeczywistym! Stwórz swoje własne imperium nad brzegiem Morza Śródziemnego!

Jako Lord zmierzysz się z wieloma wyzwaniami oraz będziesz walczyć w epickich bitwach w imię swego królestwa. Spełnij nadzieje swego ludu i zostań potężnych królem, wprowadź pokój i urodzaj na ziemie pod twymi rządami.

Zawsze będzie niekończąca się kolejka rywali do tronu, który sprawiedliwie zdobyłeś. Tylko od ciebie zależy, czy rozwiniesz swoje umiejętności strategiczne na tyle, by utrzymać tron. Zbieraj surowce, szkol wojska i broń swego królestwa. Skończy się jedna wojna i rozpocznie nowa, więc musisz używać całej swojej wiedzy i umiejętności, by być pewnym swej wygranej!

Doświadcz Bitwy na Epickim Poziomie
Zostań Dowódcą elitarnych wojsk Bizantyjskich i zabij swych wrogów w bitwach. Zwycięzca zbiera łupy, przegrany - hańbę. Dzięki wspaniałej, potężnej armii oraz zaawansowanej technologii jesteś gotów na podbój świata!

Eksploruj Bogate Wybrzeże Morza Śródziemnego
Nieznane zło czyha na tym dzikim i dziewiczym lądzie. Dla tych, którzy posiadają armię zdolną pokonać bestie czeka jeszcze więcej do odnalezienia w Reliktach na tej nowej ziemi. Odnajdź nieskończoną ilość surowców lub przeżyj długą, niesamowitą przygodę.

Przezwycięż Swe Problemy Dzięki Strategii
Zostałeś wybrany przez lud na króla, lecz twoi wrogowie są potężni i będą starać się zniszczyć twoje królestwo na wszelki możliwy sposób. Czy jesteś ww stanie podołać wymogom swego ludu? Może niszczy cię ciągły brak surowców? Pamiętaj, ze zawsze możesz poprosić o pomoc swych sojuszników! Wybieraj ich z ostrożnością, ponieważ będą nieocenioną pomocą na drodze do dominacji świata!

Walcz Ramię w Ramię z Kompanami
Na drodze do utrzymania tronu, spotkasz wielu nowych kompanów, lecz pamiętaj, by starzy nie zostali w tyle. Zaproś ich, by grali razem z tobą i abyście wspólnie podbijali świat! Podziel się swymi zwycięstwami i glorią ze znajomymi i wspólnie stwórzcie wymarzone królestwo!

Wsparcie Użytkownika
Mój Panie, jeśli chcesz się z nami skontaktować, wyślij wiadomość na serviceros@onemt.com
Polityka Prywatności: http://www.onemt.com/policy.html
Warunki Usług: http://www.onemt.com/terms.html

Graj Revenge of Sultans Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Revenge of Sultans