Features & Details

Największe ryzyko zawsze prowadzi do największych wypłat, ale tylko nieliczni, wystarczająco śmiali i odważni, staną się potentatami hazardu magazynowego! Wkrocz do świata wysokich stawek aukcji garażowych, prowadź własny lombard i osiągnij reputację najsprytniejszego i najszybszego oferenta! Wykorzystaj swoją strategię, aby osiągnąć jak największy zysk przy jak najniższej ofercie! Czy podejmiesz ryzyko i zostaniesz największym zwycięzcą? Po raz pierwszy, po raz drugi.... Sprzedane osobie, która jako pierwsza stanie się bogata w tym symulatorze zakładów!

Zamień się w bogaty milionerem kupującego skarby w antyki aukcje! Czy podejmiesz ryzyko zostania kupiec?

Zakładaj się w bitwach licytacyjnych w jednej z najlepszych gier pieniężnych. Stawiaj zakłady na wojnach licytacyjnych i niech spadnie na ciebie deszcz dolarów! Bądź o krok przed innymi oferentami i hazardzistami, opracuj swoją strategię dla gier licytacyjnych i kupuj oraz sprzedawaj swoje skarby! Tylko najsprytniejsi gracze staną się słynnymi potentatami dzięki licytacjom i aukcjom!

Czy jesteś gotów wydać tysiące dolców w wyścigu, aby zostać zamożnym oferentem, gwiazdą aukcji? Stwórz własne imperium lombardów i zostań milionerem!

OPIS I GŁÓWNE CECHY GRY

-POKONAJ swoich przeciwników w ekscytujących aukcjach magazynowych dzięki swojej strategii! Czas to pieniądz, a ty masz niewiele czasu na podjęcie decyzji: wykorzystaj swoją intuicję i bądź szybszy od swoich rywali! Mądrze inwestuj pieniądze i zostań największym potentatem aukcyjnym!

-ZBIERAJ setki przedmiotów z różnych magazynów do swojej kolekcji: możesz zdobyć wszystko, od starych piłek do koszykówki po rzadkie antyki, a nawet artefakty obcych! Sprzedawaj je w swoim lombardzie i zdobądź gotówkę, aby dotrzymać innym kroku na wojnie ofertowej!

-OSIĄGNIJ ZYSK dzięki swojemu szczęściu i otrzymaj zaproszenia na najbardziej ekskluzywne aukcje przedmiotów w wielu różnych miastach! Jako potentat zarabiaj pieniądze na zwycięstwie w wojnach magazynowych!

-ZOSTAŃ najzamożniejszym potentatem i rzuć wyzwanie legendarnym hazardzistom, aby pokazać im, że nikt nie może pokonać cię podczas aukcji! Walcz z rywalami w okrutnych wojnach kontenerowych i zdobądź najbardziej zyskowny magazyn!

-PROWADŹ INTERESY z przeciwnikami w tym symulatorze zakładów. Wykorzystuj świetne okazje, a czasami pogódź się z utratą środków w wyścigu o to, kto zostanie milionerem, konkurując z innymi kupcami i zbieraczami!

-ZASKOCZ innych licytatorów swoimi ofertami! Opracuj swoją strategię dla tej symulacji i kup najlepszy magazyn! Załóż się ze znajomymi o to, kto zostanie królem aukcji i potentatem!

-ZŁÓŻ OFERTĘ na aukcji i przyciśnij pozostałych kupujących do granic możliwości! Zachowuj się jak prawdziwy potentat i nie okazuj litości innym graczom!

Nigdy nie wiesz, jak cenne antyczne przedmioty sprzedasz w grach lombardowych lub jakie niesamowite skarby ukryte są za drzwiami magazynowymi. Wszystko stanowi szansę na zarobienie góry gotówki i zyskanie sławy legendy i wielkiego mistrza w jednej z najlepszych gier strategicznych! Maksymalizuj swoje zyski i wygrywaj wojny licytacyjne w tych darmowych grach!

Znajdź i kup idealny magazyn w symulacji, która jest lepsza niż wiele innych gier strategicznych! Przygotuj się na wojny ofertowe i stań się bogaty w tych aplikacjach aukcyjnych!

Warto pamiętać, że chociaż ten idle symulator od Tapps Games jest darmowy, to zawiera przedmioty, które można kupić za prawdziwą gotówkę. Niektóre funkcje i dodatki wymienione w opisie wojen garażowych i gier aukcyjnych również można zakupić za realne pieniądze.

Graj Bid Wars - Lombardowy Potentat Aukcji Magazynowych Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Bid Wars - Lombardowy Potentat Aukcji Magazynowych