Features & Details

Licytowanie na aukcjach magazynowych jest bardzo dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy, jeśli nie boisz się spróbować swego szczęścia i przetestowania swego instynktu. Przejdź na wysokie stawki, przelicytuj swoich rywali i generuj zyski, sprzedając swoje cenne nabytki we własnym lombardzie. Będziesz bogaty i potężny w bardzo krótkim czasie!

GŁÓWNE ATRAKCJE

💸 GENERUJ ZYSK na swoich mądrych interesach i odblokuj nowe budynki w mieście, aby rozwinąć swoją działalność i zarobić jeszcze więcej pieniędzy!

💸 PRZELICYTUJ swoich konkurentów na aukcjach magazynowych siedząc wygodnie w swoim fotelu. Ciesz się intensywną rozgrywką, analizuj na bieżąco i licytuj szybciej od rywali w aukcjach na całym świecie!

💸 PROWADŹ swój własny lombard i pokazuj swoje rzadkie i cenne nabytki. Spraw, by przychodzili do Ciebie klienci z całego świata i wydawali pieniądze w Twoim biznesie, czyniąc Cię bogatym!

💸 ŻYJ wewnątrz wciągającej historii, ze świetnymi postaciami w swojej podróży do zmiany swego rodzinnego biznesu w wielkomiejskie imperium!

💸 DAJ SIĘ POZNAĆ w aukcji i być zauważonym przez grube ryby na Twojej scenie: nigdy nie wiesz, kto może chcieć zrobić z Tobą biznes!

💸 ZBIERAJ szeroką gamę egzotycznych przedmiotów, począwszy od rzadkich antyków, których jakość możesz przywrócić, do samochodów i jachtów, które możesz odnowić i sprzedać z wielkim zyskiem!

Bierz udział w każdej aukcji i nie przegap ani jednej okazji do licytacji: niektóre z tych zatęchłych, przestarzałych garaży kryją skarby, o których nawet nie śniłeś! Spróbuj swego szczęścia, ale nigdy nie ignoruj swych instynktów: mogą one stworzyć lub zniszczyć karierę licytującego!

Zostań wschodzącą gwiazdą, biorąc udział w większych aukcjach i radząc sobie z dobrą oraz złą uwagą, którą będziesz zyskiwać: niektórzy lombardowi potentaci mogą nie być zachwyceni konkurencją, jaką dla nich stwarzasz i podejmą wszystkie kroki, aby jak najbardziej utrudnić Ci drogę! Takie problemy pojawiają się, kiedy stajesz się bogaty i znany, dlatego przygotuj się, aby sobie z nimi poradzić!

Zacznij budowę swego imperium już teraz i przygotuj się do licytacji!

Pamiętaj! Ta gra jest darmowa, ale zawiera przedmioty, które mogą być zakupione za prawdziwe pieniądze. Niektóre funkcje i dodatki wymienione w opisie również mogą być kupowane za prawdziwe pieniądze.

Graj Bid Wars: Lombardziane Imperium Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Bid Wars: Lombardziane Imperium