Projekt Wojna Mobilna - internetowa gra akcji

Projekt Wojna Mobilna - internetowa gra akcji

Action | Goblin Gamer Company Ltd.

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 8 stycznia 2020

Funkcje Gry

Projekt Wojna Mobilna (PWM) to strzelanina online nowej generacji.

PWM daje graczom nowe doświadczenia w mobilnych grach akcji w grafice, animacji, kontroli.

Ujmująca historia
Tryb fabularny Project War Mobile jest unikalny dla strzelanin i opowiada o zombie HOŁOCIE oraz o tym, jak powstały. Wciel się w rolę agenta genetycznie wyhodowanego i zbudowanego przez Siódme Sanktuarium, gdy odkrywasz tajemnicę nieumarłych. Zobacz, jak akcja i dramat rozwijają się, gdy aktualizujemy historię każdego sezonu!

Gra konkurencyjna
Walcz w rankingowych meczach z graczami online na całym świecie, wspinając się po rankingach, by być numerem 1! Zagraj w klasycznym meczu śmierci drużynowej, w którym stawiamy 2 drużyny czteroosobowe przeciw sobie, kontroluj, gdzie drużyny starają się uzyskać jak najwięcej czasu na punktach kontrolnych, wolna amerykanka, gdzie wszyscy 8 gracze walczą o dominację, a także różne inne tryby gry pełne akcji, które wprowadzimy w przyszłych aktualizacjach.

Coś nowego i odświeżającego na FPS
Ulepsz swoją postać, jednocześnie ulepszając swój sprzęt i broń do najlepszego możliwego poziomu. Tryb fabularny obejmuje nawet własnych bossów, których możesz pokonać przy pomocy swoich przyjaciół. Stwórz własny klan ze swoimi przyjaciółmi online do 40 graczy i zdobądź unikalne przedmioty, pokonując każdy poziom PvE. Na koniec, śledź swoje postępy dzięki naszemu Battle Pass z 200 poziomami pełnymi wielkich nagród.

Wysoka grafika i szczegółowa animacja
PWM to internetowy FPS zaprojektowany natywnie na platformie mobilnej zbudowanej na najnowszej wersji silnika Unity 3D, zoptymalizowanej pod kątem dostosowania do każdego smartfona w celu uzyskania najlepszej wydajności gry. Wszystkie działania można wykonać za pomocą łatwego naciśnięcia przycisku. Zagraj w naszym zestawie realistycznych map Hongkongu i nie tylko, w miarę jak będziemy aktualizować grę.

Dostosowywalny sprzęt
Dostosuj swoje postacie za pomocą różnych narzędzi, takich jak kaski, kamizelki, torby i ubrania. Każdy ekwipunek nie tylko wygląda wyjątkowo, ale ma także własne umiejętności, które można wykorzystać do prowadzenia wojny z przeciwnikami.

Mnóstwo pistoletów i broni do wyboru
Każda broń ma swój własny zestaw statystyk i umiejętności. Pistolety można również wyposażyć w osprzęt, taki jak tłumiki, zaciski do broni i lunety. Gracze mogą teraz zabijać granatami, ciąć przeciwnika kataną lub strzelać do nieświadomych wrogów za pomocą wyciszonego karabinu.

Dziękuję i ciesz się grą!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Projekt Wojna Mobilna - internetowa gra akcji na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Projekt Wojna Mobilna - internetowa gra akcji w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Projekt Wojna Mobilna - internetowa gra akcji z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Projekt Wojna Mobilna - internetowa gra akcji

  • Klinij w ikonę Projekt Wojna Mobilna - internetowa gra akcji na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować