Dzień dobry. Rozwijanie gier dla dzieci

Hippo Kids Games

Ostatnia aktualizacja 5 stycznia 2021

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 400 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz
  • Galeria

  • Funkcje Gry

  • Jak zagrać

  • Similar Games

Funkcje Gry

Co zrobić z całą rodziną, dorosłymi i dziećmi? Oczywiście wspólne granie w przydatne gry edukacyjne dla dzieci z dobrą fascynującą historią! I tak wczoraj opowiadaliśmy bajki na dobranoc i życzyliśmy spokoju i dobrej nocy chłopcom i dziewczętom. Ale budzik zadzwonił i wesołe miasto budzi się! Pośpiesz się, musisz mieć czas, aby powiedzieć wszystkim swoim gościom dzień dobry. Tym razem stworzyliśmy nowe zadania logiczne, zabawne puzzle, jasne i kolorowe zdjęcia. Rozwijanie gier i bajek dla dzieci stało się bardziej interesujące, różnorodne i ekscytujące.

Każdy mieszkaniec nadmorskiego miasteczka rano wykonuje swoją interesującą pracę. Razem z naszymi bohaterami myjemy zęby, bierzemy prysznic, wykonujemy ćwiczenia, sprzątamy, gotujemy, a nawet oglądamy złożone urządzenia wielkiej latarni! Ale nie każdy mieszkaniec będzie w stanie obudzić budzik. Papież Leo ma trzy budziki w pokoju, a każdego ranka walczy z nimi poduszkami i kapciami. Pomóżmy tacie się obudzić i powiedzmy mu, żeby dzień dobry zaczął myć zęby, wziąć prysznic, a następnie z nowymi mocami zaczął wymyślać historie i opowieści informacyjne dla dzieci. A jakie interesujące zadania logiczne czekają na nas w szkunecie pirata Wuj szop i w dużej starej latarni morskiej? Co rano robi kucharz piracki lub dżungla? A ile ciekawych rzeczy i zadań czeka dziś rano na mamie Josie w kuchni? Wszystko to dowiesz się ze wspaniałej nowej gry edukacyjnej dla dzieci - dzień dobry, Hippo!

Dzień dobry i dobre nocne zabawy to wspaniałe bajki i interaktywne historie z elementami rozwoju, które są równie odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Ponadto ten nowy produkt, podobnie jak wszystkie nasze rozwijające się gry dla dzieci, jest dystrybuowany całkowicie bezpłatnie!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Dzień dobry. Rozwijanie gier dla dzieci na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Dzień dobry. Rozwijanie gier dla dzieci w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Dzień dobry. Rozwijanie gier dla dzieci z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Dzień dobry. Rozwijanie gier dla dzieci

  • Klinij w ikonę Dzień dobry. Rozwijanie gier dla dzieci na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik
Kliknij aby zainstalować