Features & Details

Hex Commander: Fantasy Heroes to turowa gra strategiczna, która rzuci cię w sam środek wojny pomiędzy ludźmi, orkami, goblinami, elfami, krasnoludami i nieumarłymi.
Zbuduj potężną armię i poprowadź swoje jednostki do zwycięstwa, stosując unikatowe umiejętności herosów i żołnierzy. Używaj osłon terenowych i budynków, by poprawiać swoje statystyki, i wykorzystuj to przeciwko wrogom w trybach dla jednego gracza, potyczki oraz wieloosobowym PvP.
Weź udział w czerech wciągających kampaniach, kontroluj bohaterów z unikalnymi umiejętnościami, chroń swoich ludzi i zmierz się z potężnymi wrogami. Zarządzaj takimi jednostkami jak piechota, kusznicy, kawaleria, magowie, potężne maszyny oblężnicze, elfi łucznicy, krasnoludzcy strzelcy i wiele, wiele więcej.
W kampanii ludzi kierujesz Percivalem Kentem, doświadczonym w bojach paladynem, który został wysłany przez Imperatora do zbadania rzekomej obecności goblinów w ludzkiej osadzie. Królestwo znalazło się u progu wojny... Komu zależy na jej wybuchu? Jakie przymierza będziesz musiał zawrzeć, by stawić czoła nieuniknionej inwazji zielonoskórych wrogów?
W kampania elfów poznasz Arcaenę, przywódczynię elfich łuczników. Podczas poszukiwań Sylviusa – uczonego druida, który potrafi oswoić siły natury – zmierzysz się z potężnym goblińskim magiem i jego sprzymierzeńcami.
Kampania orków i goblinów pozwala ci kontrolować potężnego smoka i jego przebiegłego przyjaciela Vulpisa, który potrafi przechytrzyć wrogów, by zadać im śmiertelny cios. Podczas poszukiwania źródła osobliwych powodzi, które zmusiły twych pobratymców do poszukiwania nowego domu, spotkasz trzeciego grywalnego bohatera – potężnego wojownika orków.
Ostatni rozdział zabiera cię do królestwa krasnoludów, gdzie musisz zmierzyć się z przeciwnikiem jakiego wcześniej nie spotkałeś. Z trzema nowymi bohaterami i ich unikalnymi umiejętnościami, wskoczysz w środek epickich bitew, by powstrzymać siły zła przed rozprzestrzenieniem się po całym świecie.
Istotną rolę w uzyskaniu taktycznej przewagi odgrywa magia – nie tylko za sprawą specjalnych jednostek czarodziejów. Bohaterowie są wyszkoleni w używaniu potężnych zwojów, które w mgnieniu oka mogą zmienić przebieg bitwy. Przyzywaj nieumarłych lub potężne golemy, sprowadzaj na przeciwników deszcz ognia czy toksyczną chmurę lub wzbudzaj w nich szał.
W każdej z kampanii masz do swojej dyspozycji zamek. Możesz go rozbudować w zależności od preferowanego stylu walki. Rozwijaj herosów oraz swoje ulubione jednostki, rozbudowuj teleport, by zyskać przewagę na polu bitwy.
Obok trybu single-player doskonałym testem twoich umiejętności okaże się wymagający multiplayer, który zawiera klasyczne opcje zabawy: Potyczka, Obrona fortecy i ekscytujący tryb Royale.

PRZYJAZNA I ROZBUDOWANA GRA STRATEGICZNA
● Turowa gra strategiczna z prostymi i przejrzystymi zasadami oraz taktyczną głębią, dzięki której dopasujesz styl rozgrywki do indywidualnych preferencji.
● Cztery wciągające kampanie dla pojedynczego gracza z unikalnymi bohaterami i jednostkami.
● Wykorzystuj umiejętności specjalne swoich bohaterów i jednostek, by zyskać przewagę na polu bitwy.
● Rozbudowuj zamek, rozwijaj armię i rekrutuj wyspecjalizowane jednostki.
● Każda z dostępnych ras posiada zróżnicowane jednostki i cechy, które wymuszają zmianę strategii i sprawiają, że starcia są jeszcze bardziej emocjonujące i różnorodne.
● PvP multiplayer z trzema trybami: Potyczka oraz Zdobądź flagę i Royale.
● Tryb potyczki z bohaterami każdej z kampanii.

Graj Hex Commander: Fantasy Heroes Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Hex Commander: Fantasy Heroes