Symulator Kota - Życie Zwierząt

Symulator Kota - Życie Zwierząt

Simulation | Pocket Games Entertainment

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 31 stycznia 2020

Funkcje Gry

Cat Simulator - Animal Life

Jeśli nie masz prawdziwego kota w domu, ale chcesz go zdobyć, zaopiekuj się nim, jeśli lubisz gry ze zwierzętami, nawet te wirtualne, nasza aplikacja Symulator Kota jest świetną opcją na Twój wolny czas. Pobierz naszą aplikację za darmo na smartfona lub tablet i żyj ekscytującym życiem ze swoim kotem.

Charakterystyka aplikacji "Symulator Kota"

Pobierając nasz program za darmo na telefon lub tablet, możesz stać się prawdziwym przyjacielem - kotem online. W symulatorze żyj życiem kota, załóż dla niego rodzinę, baw się ze swoim zwierzakiem, ucz się czegoś nowego o swojej ulubionej rasie kotów.

Nasza gra przygodowa w świecie 3D pozwoli Ci wybrać zwierzę domowe pożądanej rasy, bawić się z przyjaciółmi w sieci i ich uroczymi zwierzakami w czasie rzeczywistym dzięki multi reżim, zaprzyjaźnić się z nimi, tworzyć prawdziwe klany, a nawet chronić swoją rodzinę. Im bardziej dojrzałe zwierzę domowe i większa jego rodzina, tym więcej ras będzie dla ciebie dostępnych.

Zalety aplikacji Symulator Kota
Nasz symulator kota ma takie zalety, że możesz poczuć:

1. Zdolność do stworzenia nie tylko jednego zwierzaka, ale także całej rodziny kotów. Wybierz pseudonim, płeć, pożądany kolor, ubrania i akcesoria. Wychowaj zwierzę, opiekuj się nim, zdobądź kilka, kocięta, a jednocześnie zdobywaj monety i nagrody.

2. Wydarzenia w grze mają miejsce w ekscytującym świecie, w którym możesz przejść różne zadania, przygody, bitwy z wrogami i wiele więcej. Gra w symulatorze na pewno nie będzie nudna, ponieważ oprócz prostego rozwoju kociaka poczujesz także, jak to jest: komunikować się z kotami innych ras, walczyć z wrogami i odkrywać nowe osiągnięcia bojowe.

3. Nasza gra symulatora kotów obsługuje ekspansję 3D. Odkryj niezwykłe miejsca i lokalizacje: zarówno przyrodę, jak i duże miasta, poznaj wszystkie warunki pogodowe i pory roku. Zrobiliśmy wszystko, abyś poczuł się w prawdziwym świecie.

4. Możliwość gry z przyjaciółmi online w symulatorach online. Czy gra w pojedynkę jest nudna? Następnie włącz tryb wieloosobowy z Internetem, zaproś przyjaciół i graj razem, wykonuj różne zadania, walcz z wrogimi bestiami i chroń swoje rodziny.

Wszystkie wyniki osobiste lub zbiorcze zostaną dokładnie obliczone i zapisane w tabeli ocen. Trzymaj wyraźną liczbę swoich punktów i stójcie na czele stoły turniejowe.

Spróbuj pobrać naszą aplikację za darmo już teraz i poczuj wszystkie zalety symulatorów zwierząt online w 2019 roku!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Symulator Kota - Życie Zwierząt na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Symulator Kota - Życie Zwierząt w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Symulator Kota - Życie Zwierząt z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Symulator Kota - Życie Zwierząt

  • Klinij w ikonę Symulator Kota - Życie Zwierząt na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować