Çocuklar doğum günü partisi

Çocuklar doğum günü partisi

Macera Oyunları Hippo Kids Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç

Son Güncelleme 16 Eylül 2019

Oyun Özellikleri

Hippo bugün müthiş bir kutlama yaptı, onun doğum günü! Parti, hediyeler ve eğlenceli çocuk oyunlarının bizi beklediği anlamına geliyor. Bir pasta yapacağız, nasıl boyayacağımızı, renkli resimler yapabileceğimizi, saklanıp aradığınızı ve oyun oynayacağımızı, yiyecek pişirmeyi, hileler yapmayı vb. Öğreneceğiz. Bugün kutlama herkes için, erkekler ve kızlar için, çünkü doğum günü şehirdeki herkesi kutlayacak, sadece arkadaşı Pig değil! Kendi tebrik ve hediyelerinizi hazırlayın ve bu komik çocuk kutlamasını ziyaret edin!

Bugün eğlenceli bir aile üyelerinin doğum günlerini nasıl kutladıklarını öğreneceğiz. Herkesin kendi doğum günü vardır! Ve herkesin kendi özel çocuk kutlamaları vardır. Bu, erkekler ve kızlar için benzersiz çeşitli eğitici çocuk oyunlarının bizi beklediği anlamına geliyor. Ve en keyifli an, Hippo'muzun tüm bu ücretsiz çocuklara eğitsel oyunlarını sunması. Korsan gemisinde yemek yemek mi, yoksa babam için harika bir hediye mi yapmak istiyorsun? Ya da belki büyük bir şirkette gürültülü bir kutlama ve gürültülü tebrikler ilginizi çeker mi? Ya da belki komik hileler ve beklenmedik sürprizler seviyorsunuz? Bu oyunda her şey var! Unutmayacağınız gerçek bir eğlence bu oyunda sizi bekliyor.

Partilerden, hediyelerden, pasta yapmaktan ve doğum gününü kutlamaktan hoşlanıyorsanız, kutlamayı ve arkadaşımız Pig'i de ziyaret edin! Komik bedava mini oyunlar bizi bekliyor, nerede boyanacağımızı, yapboz yapmayı, renkli resimler yapmayı, oyun oynayıp bir nesne bulup yemek pişirmeyi öğreneceğiz. Çocuklar ve tüm aile üyeleri için eğlenceli ve ilginç eğitici oyunlar hazırladık!

Daha az gör Daha fazla gör

Çocuklar doğum günü partisi oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Çocuklar doğum günü partisi yazarak arayın.

  • Çocuklar doğum günü partisi uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Çocuklar doğum günü partisi uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Çocuklar doğum günü partisi ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın