Lekarz dziecięcy : dentysta

YovoGames

Ostatnia aktualizacja 24 sierpnia 2020

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 400 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz
  • Galeria

  • Funkcje Gry

  • Jak zagrać

  • Similar Games

Funkcje Gry

Wszyscy kochamy, gdy ludzie wokół nas się uśmiechają. Czujemy się dobrze i szczęśliwie, gdy ktoś na ulicy daje nam uśmiech. Ale aby uśmiech był piękny, musisz dbać o zęby. Dotyczy to Twoich zwierząt domowych, ponieważ w dzieciństwie były one dla każdego dzieciaka. Podobnie jak ludzie, czasem też muszą traktować zęby. Może to zrobić specjalista lekarz-dentysta.

Prezentujemy Twoją uwagę ekscytującą grę dla dzieci - dentysty (klinika weterynaryjna).

W zabawnej grze twoje dziecko jest prawdziwym dentystą, pod którego prowadzeniem znajduje się szpital dla zwierząt. Dziecko jest powierzone bardzo ważnym i odpowiedzialnym zadaniom - leczeniu zębów jego czterostopowych szczeniąt, których zęby zaczęły ciężko bolą ze względu na ich miłość do słodyczy.

Musisz traktować je w prawdziwym biurze dentystycznym, używaj różnych instrumentów medycznych, takich jak szczypce, skalpele, Burmashin i wiele innych, aby wyczyścić swoich cztero- nogowych przyjaciół zębów z płytki nazębnej, wyrównaj je, wykonaj operacje, usuwaj wnęki i napełnij je . W końcu wszyscy potrzebują twojej pomocy. Dla niej zwierzęta będą ci wdzięczni i bardzo wdzięczni.

Rozwijanie gier dla dzieci, takich jak lekarz weterynarii, przyczynia się do ogólnego rozwoju Twojego dziecka. Pomagają rozwijać dobre umiejętności motoryczne, koordynację ruchów, postrzeganie wizualne, uważność i obserwację, pokaże niemowlę jak traktować zwierzęta, dbać o nich.

Nasze gry dla dzieci, takie jak dentysta, uczy ich nie tylko do traktowania swoich zwierząt z miłością i troską, ale także do ochrony własnych zębów, nie zapomnij oczyścić ich kilka razy dziennie, ponieważ chodzenie do dentysty nie jest Najbardziej przyjemna rozrywka.

W celu wszechstronnego rozwoju dziecka tworzymy aplikacje i gry edukacyjne dla dzieci, które mają na celu pomoc chłopcom i dziewczętom w rozwijaniu podstawowych umiejętności motorycznych i innych, a także zabawy, zabawy i użyteczne spędzenie wolnego czasu.

Wystarczy pobrać gry, zainstalować i rozpocząć grę, a w przyszłości Twoje dziecko może wybrać jedną z najbardziej potrzebnych zawodów na świecie - dentysty.

Pamiętaj, aby odwiedzić nasze http://yovogames.com, a także jesteśmy na:
Youtube: http://www.youtube.com/channel/UCZruadkJJTuD4Bgb1F6pa3A
Twitter: https://twitter.com/YOVOstudio
Facebook: https://facebook.com/yovogames

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Lekarz dziecięcy : dentysta na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Lekarz dziecięcy : dentysta w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Lekarz dziecięcy : dentysta z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Lekarz dziecięcy : dentysta

  • Klinij w ikonę Lekarz dziecięcy : dentysta na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik
Kliknij aby zainstalować