Features & Details

Świat po apokalipsie zombie to ponure miejsce. Urodziłeś się w nim i teraz musisz walczyć o przetrwanie, mierząc się z rozmaitymi zombie, bandytami i niebezpiecznymi bossami-potworami. Wykonujesz ważne misje w ramach fabuły oraz wiele zadań pobocznych; rozwijasz swoje umiejętności i atuty; sprzedajesz i kupujesz sprzęt, a także komunikujesz się z ocalałymi (nie)szczęśliwcami.

FABULARNY SYMULATOR PRZETRWANIA I STRZELANKA PIERWSZOOSOBOWA
The Walking Zombie 2 to stary dobry FPS z fabułą, dziesiątkami zadań i niezliczoną ilością strzelanin z użyciem rozmaitych broni. Twój wróg numer jeden to zombie, które opanowały świat. Są wszędzie, występują w licznych odmianach i, co najważniejsze, w ogromnych ilościach. Żeby je zabić, musisz wykorzystywać różnego kalibru broń palną, granaty lub przedmioty do walki wręcz. Jednocześnie, możesz wyleczyć się z ran, używając zestawów medycznych i pożywienia. Z czasem, wykonując coraz więcej misji, Twoja postać staje się silniejsza dzięki lepszemu wyposażeniu, podniesionym umiejętnościom i zdobytym atutom. Na co się zdecydujesz? Skuteczniejsze ataki, większe szanse włamania z użyciem wytrychów, a może mniejsze zużycie paliwa jeżdżąc po mapie świata?

GŁÓWNE CECHY GRY
Stary dobry post-apokaliptyczny FPS dla jednego gracza
Atrakcyjna nowoczesna grafika wielokątna
System karmy - dobre i złe uczynki tworzą nowe opcje wyboru i wpływają na spotkania
Dziesiątki misji zarówno w ramach fabuły, jak i pobocznych
Mnóstwo broni, odzieży ochronnej i innego sprzętu
Skórki na broń
Różnorakie wrogie jednostki - zombie, bandyci i ogromni zmutowani bossowie
Handlarze w osadach
Zabawne minigry i misje snajperskie

HISTORIA WYBRAŃCA O TRAGICZNEJ PRZESZŁOŚCI
Czy Twoja historia może mieć szczęśliwe zakończenie po tak tragicznym początku? Ze względu na okoliczności otaczające Twoje narodziny, jesteś jedyną osobą, która może uratować świat. Jesteś odporny na działanie wirusa, który zmienia ludzi i zwierzęta w zombie. To także czyni Cię idealną bronią przeciwko nieumarłym władcom planety i symbolem nadziei na lepsze jutro. Razem z przyjaciółmi napotkanymi na swojej drodze, poznaj prawdę o swoim pochodzeniu i znajdź sposób na stworzenie lekarstwa nie zważając na niebezpieczeństwa czyhające na każdym kroku.

Graj The Walking Zombie 2: Zombie shooter Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz The Walking Zombie 2: Zombie shooter