Features & Details

Nasz nowy system herosów będzie już wkrótce dostępny! Na niespokojnych ziemiach ROK wojna jest tu, tam... wszędzie. Z jej powodu cierpią ludzie. W tych najbardziej okrutnych czasach grupa herosów musi powstać! Nadchodzą najbardziej utalentowani ludzie oraz magiczne stwory! Dzięki swoim talentom, zrobią porządek w każdej bitwie lub będą pełnić główną rolę w rozwoju Twojego Zamku. Wybierz herosów, których pragniesz po naszej nowej aktualizacji. Niech wzmocnią Twoje siły przeciwko wszystkim wrogom!

W Rise of the Kings gracze z całego świata walczą o władzę w tej nowej, pełnej przygód grze strategicznej. Wykorzystując wszystko, co najlepsze w gatunkach RTS i MMO, zajmij swoje miejsce w tej epickiej wojennej grze, jako Lord walczący o przeżycie w tym wrogim świecie fantasy. W Twoich rękach spoczywa los i przeznaczenie Twoich ludzi, armii oraz samego Ciebie. Stuknij i zainstaluj grę na swój telefon, aby wyszkolić niemożliwą do pokonania przez złe siły armię w tej najlepszej dostępnej na rynku grze online, polegającej na tworzeniu własnego imperium!

Zbieraj swoich przyjaciół i włączaj ich do tych pełnych przygód działań wojennych przeciwko zdeterminowanym i przerażającym wrogom. Wykorzystaj sprytną strategię, wybitne przywództwo oraz przebiegłą dyplomację, aby wznieść się na szczyt i zdobyć tron oraz koronę.

Pobierz już dziś najlepszą strategię RTS MMO na swój telefon lub tablet i zacznij grę online razem z graczami z całego świata!

Gromadź Swoją Armię
- Zbieraj przyjaciół, starych i nowych, a także stwórz Sojusz, aby opanować tę najlepszą dostępną, nową grę strategiczną..
- Buduj swoje królestwo i trenuj armię, następnie poprowadź ich w wojnie PVP przeciwko nowym i starym przyjaciołom!
- Trenuj swoją armię, prowadź ją na wojnę i zmiażdż swoich wrogów.

Eksploruj Dzikie Tereny!
- Trop bestie włóczące się po tych ziemiach i zabijaj je, aby odbierać im ich skarby i udoskonalać swoje umiejętności.
- Eksploruj Ruiny pozostawione po dawnych Królach i zmierz się z Mrocznymi Strażami, aby móc odkryć skarby starożytnych.

Powstanie Król
- Jeśli lubisz wyzwania PvP, udowodnij swoją siłę, mierząc się z najlepszymi Lordami w Królestwie.
- Wzrastaj, buduj oraz trenuj szybciej, aby potem stawić czoła przerażającym Orkom, potwornym Groźnym Jeźdźcom i innym ambitnym Lordom.
- Czy masz już wszystko, aby Powstać i stać się Królem?

Wyślij nam wiadomość na servicerok@onemt.com, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub komentarze dotyczące tej wypasionej strategicznej gry wojennej. Pytaj o wszystko!

Dodatkowo, łącz się z Rise of the Kings i przyjaciółmi na:
https://www.facebook.com/RiseoftheKings

Graj Rise of the Kings Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Rise of the Kings