QR Kod Czytelnik i Skaner: kod kreskowy Skaner

QR Kod Czytelnik i Skaner: kod kreskowy Skaner

Narzędzia | Apps Wing

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 24 października 2019

Funkcje Gry

Czytnik kodów QR i skaner: skaner kodów kreskowych Darmowy, najszybszy i najlepszy w obsłudze program do tworzenia QR. Kreator kodów QR i ekspres do kodów kreskowych swobodnie dostępne w sklepie Play. Za pomocą aparatu telefonicznego nasz QR skaner kodów kreskowych i ekspres QR szybko zeskanuje QR i zidentyfikuje informacje o kodzie kreskowym za pomocą skanera URL. Kod QRreader zawiera adres URL strony internetowej, którą automatycznie przejmiesz. Skaner kodów kreskowych szybki, łatwy i inwentaryzacyjny kod kreskowy oraz skaner URL bezpieczne korzystanie z aplikacji bez ograniczeń. Skaner kodów kreskowych i ekspres QR ma wszystkie funkcje jednego kreatora QR i innego skanowania kodów QR, generatora kodów kreskowych, kodu QR i skanera URL. Kreator QR i darmowy czytnik kodów QR mają dodatkową nową funkcję, którą możesz zeskanować, przesyłając z galerii. Dostarczyliśmy wiele typów czytników kodów QR, ekspresów do kodów kreskowych, kodów QR i typów czytników QR, takich jak profil osobisty, wizytownik, kontakt, wiadomość, bezpłatny tekst, poczta, strona internetowa, profil firmy itp. Wystarczy wybrać dowolną z tych klas i wypełnić ważne pola do tworzenia kodu kreskowego i udostępniania czytnika kodów QR znajomym.

QR Code Reader and Scanner: Barcode Scanner Free to całkowicie darmowa aplikacja do tworzenia kodów QR i skanerów URL. Zmień swój smartfon w potężny skaner kodów kreskowych QR, czytnik kodów kreskowych, kreator QR, czytnik QR, generator kodów kreskowych, ekspres do wizytówek, czytnik kodów QR i narzędzie do skanowania Data Matrix i skanuj QR. Czytnik kodów QR i czytnik kodów QR kierują kamerę na kod, a Ty skończyłeś. Korzystając z aparatu telefonu, skaner kodów kreskowych i aplikacja czytnika QR szybko skanują i rozpoznają informacje o spisie kodów kreskowych za pomocą skanera URL. Podczas skanowania kodu QR, jeśli kod zawiera adres URL witryny, automatycznie zostaniesz przeniesiony na stronę. Jeśli kod zawiera tylko tekst, e-mail, informacje o kontaktach, wydarzenia w kalendarzu i wiele więcej za pomocą jednego kliknięcia za pomocą aparatu smartfona, plików graficznych i kodów internetowych. Po złamaniu przekażesz linki do stron internetowych, recenzje książek i informacje online z kalendarza multimedialnego. Możesz kreator QR i generator kodów kreskowych to bardzo szybki skaner kodów kreskowych, kod QR i ekspres do wizytówek. Udostępnij je znajomym za pomocą aplikacji, sieci społecznościowych, poczty e-mail i wiadomości tekstowych, zachowaj je do późniejszego wykorzystania.

Czytnik kodów QR i skaner: skaner kodów kreskowych Bezpłatna najlepsza aplikacja po prostu skaner kodów kreskowych w punktach, który chcesz skanować mechanicznie i skanować. Z czytnikiem kodów kreskowych Nie trzeba naciskać żadnych przycisków, robić zdjęć ani zmieniać powiększenia. QR skaner kodów kreskowych i generator kodów kreskowych czytaj wszystkie typy darmowych czytników kodów QR, w tym tekst, produkt, kontakt, email, whatscan, Wi-Fi i wiele innych formatów. QRreader po zeskanowaniu QR i automatycznym dekodowaniu użytkownik dostarczył tylko odpowiednie opcje dla oddzielnego kodu kreskowego QR i może podjąć odpowiednie działania. Skorzystaj z darmowego kodu QR, aby przeczytać kody kuponów, aby otrzymać zniżki i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Generator kodów kreskowych i czytnik kodów QR naprawdę łatwe w użyciu skanuje skaner kodów kreskowych QR lub ekspres do kodów kreskowych na urządzeniu mobilnym. Twój telefon to nowy kreator kodów QR lub kreator QR. Skanowanie kodów kreskowych jest niezwykle łatwe do zeskanowania kodów QR lub kodów kreskowych QR za pomocą tej wyjątkowej i niesamowitej aplikacji do tworzenia kodów QR lub skanerów kodów kreskowych i wizytówek.

                                           
Funkcje czytnika kodów QR i skanera: bezpłatny skaner kodów kreskowych

Producent wizytówek Wi-Fi
Aplikacja do inwentaryzacji kodów kreskowych za darmo
Kreator kodów QR Aplikacja o małym rozmiarze

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w QR Kod Czytelnik i Skaner: kod kreskowy Skaner na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj QR Kod Czytelnik i Skaner: kod kreskowy Skaner w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować QR Kod Czytelnik i Skaner: kod kreskowy Skaner z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować QR Kod Czytelnik i Skaner: kod kreskowy Skaner

  • Klinij w ikonę QR Kod Czytelnik i Skaner: kod kreskowy Skaner na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować