Hearthstone

Hearthstone

Karciane Blizzard Entertainment, Inc.

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz

Ostatnia aktualizacja 4 maja 2021

Funkcje Gry

Studio Blizzard Entertainment, znane z gier takich jak World of Warcraft® czy Overwatch®, przedstawia HEARTHSTONE®, wielokrotnie nagradzaną kolekcjonerską grę karcianą. Zbieraj potężne karty i twórz niesamowite talie. Przyzywaj stronników i miotaj zaklęcia, aby przejąć kontrolę nad nieustannie zmieniającym się polem bitwy. Opracuj mistrzowską strategię i przechytrz wszystkich graczy, którzy rzucą ci wyzwanie.

Każda karta działa w wyjątkowy sposób. Zawrzyj w swojej talii przemyślną strategię oraz sprytne sztuczki odwracające bieg walki. Nieważne, czy to stronnik, zaklęcie, zadanie, czy bohater – każda karta w Hearthstone może całkowicie zmienić sytuację na planszy dzięki potężnym efektom i szalonym interakcjom. Graj sprytnym łotrem, potężnym magiem lub inną z 10 klas postaci – wszystkie są dostępne za darmo!

Weź udział w zabawie pełnej magii, psot i chaosu w towarzystwie przyjaciół. Walcz ze znajomymi i dołącz do milionów graczy z całego świata, którzy wspólnie zasiadają do partyjki w Hearthstone. POBIERZ JUŻ DZISIAJ!

STALE WZBOGACANY ŚWIAT WARCRAFT. Rzuć się w wir walki w roli jednego ze swoich ulubionych bohaterów z uniwersum Warcraft: Illidana Burzogniewnego, Jainy Proudmoore i wielu innych. Przemierzając legendarne krainy z ukochanego świata, twórz coraz lepszą talię, zbieraj karty i zagrywaj potężne kombinacje w grze karcianej, której filary stanowią szybkie tempo i przemyślana strategia. Staw czoła nieoczekiwanemu i przejmij kontrolę nad polami bitew Azeroth.

GRAJ W NIEZWYKLE POPULARNYM TRYBIE USTAWKA. Zaproś znajomych do zabawy w Ustawce, trybie PvP typu auto-battler przeznaczonym dla 8 graczy. Ostatni zawodnik na polu walki wygrywa! Może właśnie ty sięgniesz po zwycięstwo?

POKONUJ WROGÓW, WALCZ O CHWAŁĘ. Sięgnij po kartę i przygotuj się do walki w dynamicznej kolekcjonerskiej karciance. Wyciągaj naukę z każdej potyczki w niesamowitym świecie, w którym liczy się zarówno strategia, jak i szczęście. Każda zagrana karta może mieć niszczycielskie efekty!

POZORNIE PROSTA. SZALENIE WCIĄGAJĄCA.


CECHY GRY:

SZLIFUJ UMIEJĘTNOŚCI: Ćwicz z bohaterami sterowanymi przez komputer w przygodach, walcz z graczami z całego świata w pojedynkach PvP w czasie rzeczywistym i rzuć wyzwanie najpotężniejszym bohaterom w historii Warcraft. Jaina, Thrall, Uther, Illidan i wielu innych – wszyscy oni czekają na ciebie w grze!

RZUĆ SIĘ W WIR ZABAWY: Misje wprowadzające pozwolą ci zanurzyć się w świat intuicyjnej rozgrywki Hearthstone. Tylko kilka sekund dzieli cię od pierwszego pojedynku!

OKRYWAJ SIĘ CHWAŁĄ W WALCE Z LEGENDARNYMI BOHATERAMI: Aby pokonać trudnych przeciwników z całego świata w walce PvP w czasie rzeczywistym, musisz stworzyć talię. Do wyboru są setki wyjątkowych kart. W tej karciance twoja kolekcja rośnie wraz z twoimi postępami.

TRYB DLA 8 GRACZY: Czy odważysz się wypróbować swoje zdolności w Ustawce? Wraz z 7 innymi graczami wcielicie się w bohaterów znanych z WoW, zrekrutujecie stronników do potężnych armii, a na koniec staniecie do walki. W tym trybie auto-battler zwycięzca jest tylko jeden!

GRA PODRÓŻUJE RAZEM Z TOBĄ. Twoje konto Blizzard jest powiązane z Hearthstone i pozwala ci grać międzyplatformowo ze znajomymi na urządzeniu mobilnym lub komputerze stacjonarnym. Graj w Hearthstone gdziekolwiek jesteś!

Zarówno rozpoczynający przygodę z karciankami, jak i weterani odnajdą w Hearthstone złożoność i urok, które wciągną ich na długie godziny. Na co czekasz? Hearthstone to gra sprytu i kreatywności, które umożliwią ci stosowanie wymyślnych strategii. Pobierz grę i zagraj już dziś.

© 2014–2021 Blizzard Entertainment, Inc., Hearthstone oraz Blizzard Entertainment są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi spółki Blizzard Entertainment, Inc. w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Hearthstone na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Hearthstone w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Hearthstone z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Hearthstone

  • Klinij w ikonę Hearthstone na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować