🚗🚦Car Driving School Simulator ⛔🚸

🚗🚦Car Driving School Simulator ⛔🚸

Wyścigi | BoomBit Games

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 10 stycznia 2020

Funkcje Gry

Usiądź za kółkiem i rozpocznij lekcję w najbardziej realistycznym symulatorze jeżdżenia po mieście! To gra, która nie tylko sprawdzi twoje umiejętności prowadzenia samochodu, ale też wymusi zwracanie uwagi na przepisy drogowe.

Zmiany w Car Driving School! W najnowszej aktualizacji usprawniliśmy wiele elementów gry. Od teraz nie musisz odblokowywać całych map i wykonywać tam zadań – możesz wybrać te pakiety misji, które Cię interesują. Zmieniliśmy ponadto zasady działania garażu. Wszystko to nie wpływa jednak na Twoje dotychczasowe postępy w grze.

Wprowadziliśmy też więcej nowości! Na nowej mapie – Tokio – możliwa jest jazda z dużą prędkością. Pojawił się również kolejny tryb gry – Jazda Dowolna.

Mamy nadzieje, że wszystkie te elementy przypadną Ci do gustu. W przyszłości możesz spodziewać się kolejnych atrakcyjnych zmian! Ta aktualizacja to dopiero początek!

Po samouczku, który nauczy cię wszystkich potrzebnych zasad na zamkniętych torach treningowych, trafisz do dużego, otwartego miasta. Wszystko, czego się nauczyłeś zostanie wtedy przetestowane w wielu misjach, do których podejdziesz w rozmaitych samochodach. Dodatkowo możesz rywalizować z innymi graczami online podczas rywalizacji w otwartym świecie!

26 RÓŻNORODNE SAMOCHODY

W grze znaleźć można bogaty zestaw samochodów. Pokażesz swoje umiejętności prowadzenia w kilku sedanach, pickupach, samochodzie typu muscle, 4x4, autobusach oraz luksusowym samochodzie sportowym!

REALISTYCZNY RUCH DROGOWY

Jeżdżenie po mieście to wyzwanie samo w sobie, szczególnie jeżeli trzeba przestrzegać zasad ruchu drogowego. Ale to nie wszystko, o czym trzeba myśleć! Obszary, po których będziesz się poruszać, są zapełnione realistycznym ruchem drogowym. Uważaj, żeby się nie rozbić!

TRYB ONLINE MULTIPLAYER W OTWARTYM ŚWIECIE

Kiedy wypełnisz już wszystkie misje w trybie single player lub będziesz szukać odmiany, możesz spróbować czegoś innego w zupełnie nowym trybie multiplayer! Zdobędziesz w nim punkty za prowadzenie zgodne z przepisami i dodatkowe punkty za zbieranie znajdziek. Rywalizuj z innymi graczami lokalnie lub globalnie przez internet i przekonaj się, kto jest najlepszym kierowcą!

DARMOWA ROZGRYWKA

Główny tryb rozgrywki jest w 100% DARMOWY do grania, od początku do końca, bez żadnych kruczków. Dodatkowe tryby, które zmieniają zasady i sprawiają, że gra jest łatwiejsza, dostępne są za pośrednictwem opcjonalnych zakupów w aplikacji. Każdy z trybów ma osobne rankingi, które zapewniają, że rywalizacja jest uczciwa.

FUNKCJE GRY
▶ OLBRZYMIA KOLEKCJA SAMOCHODÓW: Poczuj wolność jeżdżąc 26 świetnymi pojazdami
▶ DYNAMICZNY RUCH DROGOWY: Poradź sobie z SI Rzeczywistego Ruchu
▶ MISJE PARKINGOWE DLA PROFESJONALISTÓW: Olbrzymia kampania do ukończenia, zdobywaj dostępne w grze pieniądze za swoje postępy
▶ 100% Misji dostępne za darmo
▶ STEROWANIE: Przyciski, Kierownica, Wychylenie i wsparcie dla kontrolera MFi
▶ USTAWIENIA KAMERY: Kilka kamer, w tym pierwszoosobowa dla pełnego zanurzenia się w świecie gry

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w 🚗🚦Car Driving School Simulator ⛔🚸 na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj 🚗🚦Car Driving School Simulator ⛔🚸 w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować 🚗🚦Car Driving School Simulator ⛔🚸 z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować 🚗🚦Car Driving School Simulator ⛔🚸

  • Klinij w ikonę 🚗🚦Car Driving School Simulator ⛔🚸 na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować