Features & Details

Mighty Heroes to oryginalna gra karciana w klimacie fantasy, zaprojektowana od podstaw na platformy mobilne. Zbieraj wspaniałe karty, stwórz swoją talię i walcz z innymi graczami online w ekscytujących pojedynkach 1na1!

CECHY:
- PONAD 180 KART - Zbierz i naucz się korzystać z wszystkich
- 10 UNIKATOWYCH BOHATERÓW - Każdy z wyjątkowymi umiejętnościami
- RĘCZNIE RYSOWANA GRAFIKA - Odkryj wspaniałe ilustracje wysokiej jakości
- ONLINE PVP - Walcz z innymi graczami w meczach multiplayer
- BOGATA MECHANIKA ROZGRYWKI - Łatwa w szybkim opanowaniu, satysfakcjonująca na długo!

Stań się jednym z potężnych bohaterów i poprowadź swoje armie do zwycięstwa! Używaj potężnych czarów, zmieniających losy bitwy! Rzuć wyzwanie innym graczom z całego świata i walcz o dominację w zachwycającej krainie pełnej fantastycznych stworzeń, śmiałych rycerzy i wszechpotężnych magów.

Mighty Heroes bierze koncept kolekcjonerskiej gry karcianej i za pomocą innowacyjnej rozgrywki oraz oprawy graficznej, dopasowanej do platformy, sprawia, że zyskuje nowe życie! Gra jest zaprojektowana tak, by była czytelna i łatwa do zrozumienia nawet na niewielkim ekranie, jednocześnie zachowując głębie i taktyczną złożoność najlepszych tytułów gatunku.

Dzięki oryginalnemu podejściu do interakcji pomiędzy kartami i walki Mighty Heroes spodoba się zarówno fanom gier karcianych jak i zupełnie nowym graczom. Gra jest łatwa do zrozumienia już przy pierwszym kontakcie. Po prostu rozpocznij rozgrywkę i odkrywaj zasady w jej trakcie. Graj dalej, a będziesz wciąż odkrywał nowe ciekawe interakcje i możliwości.

Dodatkowo, Mighty Heroes bierze inspiracje z popularnego gatunku MOBA, sprawiając, że rozgrywka jest ekscytująca i nieprzewidywalna. Każdy z 10 dostępnych bohaterów ma własną, unikatową osobowość oraz 3 potężne zdolności, które może wykorzystywać w trakcie potyczek. Będziemy również wprowadzać nowych bohaterów w przyszłych uaktualnieniach!

Wybierz swoich bohaterów, połącz ich umiejętności z wybranymi kartami i odkrywaj skuteczne strategie, które pozwolą ci zwyciężać!

Graj Mighty Heroes: Multiplayer PvP Card Battles Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Mighty Heroes: Multiplayer PvP Card Battles