Bumble - randki i nowi znajomi

Bumble - randki i nowi znajomi

Randki | Bumble Holding Limited

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 20 listopada 2020

Funkcje Gry

Milionów ludzi dołączyło do Bumble, aby budować wartościowe relacje, szukać przyjaciół i nawiązywać inspirujące kontakty.

Nawiązywanie nowych znajomości nigdy nie było prostsze. Bumble pracuje nad zmniejszeniem stygmatyzacji randek online, wprowadzając bezprecedensowe standardy zachowania oparte na szacunku. Dzięki naszemu nieugiętemu oddaniu, miliony ludzi korzysta z Bumble i nawiązuje wartościowe relacje każdego dnia.

RANDKI, PRZYJAŹNIE, NETWORKING

Bumble stoi na czele technologii pomagającej rozwijać relacje i to nie tylko te romantyczne. Wiodąca aplikacja w branży daje użytkownikom możliwość do wyboru swoich potencjalnych znajomości na różnych platformach:

Bumble Randki: Bumble Randki umożliwia kobietom wykonanie pierwszego kroku. Zmieniliśmy przestarzałe zasady umawiania się na randki tak, aby tworzyć głębokie relacje oparte na szacunku.
Bumble BFF: Życie jest lepsze z przyjaciółmi. Niezależnie od tego czy jesteś nowa lub nowy w mieście czy szukasz więcej znajomych, Bumble BFF jest najłatwiejszym sposobem na nawiązanie nowych przyjaźni.
Bumble Bizz: Teraz jesteśmy też obecni w biznesie. Korzystaj z Bumble Bizz do nawiązywania kontaktów zawodowych, szukania mentorów i tworzenia nowych możliwości zawodowych.

Bumble to pierwsza aplikacja tego typu, która łączy randki, nawiązywanie przyjaźni i kontaktów zawodowych na jednej platformie.

ZMIANA ZASAD GRY

Na Bumble kobiety wykonują pierwszy ruch. Podczas nawiązywania relacji osób o przeciwnej płci, kobieta ma 24 godziny na wykonanie pierwszego kroku a mężczyzna ma 24 godziny na odpowiedź. Jeśli jedno lub drugie nie wykona żadnego ruchu w ciągu swoich 24 godzin, kontakt wygaśnie. Zachęcając w ten sposób naszych użytkowników, aby byli odważni, odnotowaliśmy jak dotąd ponad 3 miliardy wysłanych wiadomości.

---
Bumble można pobrać i używać za darmo . Oprócz tego oferujemy też opcjonalny pakiet w postaci subskrypcji (Bumble Boost) oraz niesubskrypcyjną, płatną usługę, którą można kupować wielokrotnie (BumbleCoins).

https://bumble.com/en/privacy
https://bumble.com/en/terms

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Bumble - randki i nowi znajomi na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Bumble - randki i nowi znajomi w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Bumble - randki i nowi znajomi z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Bumble - randki i nowi znajomi

  • Klinij w ikonę Bumble - randki i nowi znajomi na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować