Features & Details

„The Catapult 2” jest kontynuacją popularnej gry o dzielnym ludziku, który z pomocą katapulty na szczycie wieży stara się chronić swój zamek przed zniszczeniem przez armię wroga.

Teraz nasz patyczkowy wojownik ma nową broń i dużą liczbę środków do obrony. Oprócz katapulty możesz zmiażdżyć napastników z balisty i zniszczyć ich celnymi strzałami z armaty. Rzucaj kamieniami, kulami armatnimi, bombami, strzałami i magicznymi pociskami w przeciwników. Do nowej wersji gry „The Catapult” dodano umiejętności. Teraz możesz uderzać przeciwników nie tylko salwą kul armatnich, ale także piorunami.

Gra zachowała swoje proste, intuicyjne sterowanie. Dotknij ekranu i pociągnij, aby naładować katapultę i wybrać siłę naciągu. Zwolnij, aby wystrzelić pocisk w przeciwnika i zniszczyć go!

Obrona staje się trudniejsza, ponieważ jest więcej przeciwników. Oprócz klasycznego trybu nieskończonego do gry dodano kampanię z 120 poziomów, w której nasz bohater będzie musiał zmierzyć się nie tylko ze stickmanami na katapultach, ale także z artylerią, wieżami oblężniczymi, barakami oblężniczymi i potężnymi mechanizmami bojowymi zdolnymi wysadzać zamki przy użyciu jednej salwy z potężnych dział.

Aby odeprzeć wrogich wojowników i wytrzymać oblężenie, stale ulepszaj i rozbudowuj swój zamek. Możesz ulepszać wieże, dodając miejsca z łucznikami lub armatami, które zadają większe obrażenia wrogowi. Możesz również ulepszyć obronę, umieszczając barykady przed zamkiem lub kopalniami, aby zatrzymać wroga. Nowy ekwipunek i zbroja sprawią, że twój stickman będzie silniejszym bohaterem.

Gra ma tryb dla dwóch graczy. Na jednym ekranie możesz grać w pojedynki ze znajomymi bez połączenia z internetem.

Dodano multiplayer! Teraz masz okazję grać w sieci i organizować bitwy PvP.

Pobierz drugą część popularnej bezpłatnej gry „The Catapult”.

Aktywnie pracujemy nad aktualizacjami, więc czekamy na twoje życzenia i komentarze na temat gry.

Baw się dobrze podczas gry!!!

Graj The Catapult 2 Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz The Catapult 2