Age of Z Origins:Tower Defense

Age of Z Origins:Tower Defense

Strategie | Camel Games Limited

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 15 października 2021

Funkcje Gry

Pobito rekord 40 000 000+ pobrań

Zabijaj zombie, zawieraj sojusze i poprowadź cywilizację ludzką z powrotem od krawędzi zagłady przez siły i zarządzanie miastem w tej strategicznej grze zombie MMO!

Apokalipsa zombie rzuciła ludzkość w ciemne wieki. Teraz TY jesteś światłem w ciemności. PRZETRWAJ, zbierając potężne armie maszyn, materiałów wybuchowych i żwawych ludzkich żołnierzy. Odbuduj cywilizację, zabijając hordy zombie, odbudowując miasto, ratując uchodźców i przynosząc nowy globalny dobrobyt. PROSPERUJ, tworząc sojusze z innymi dowódcami z całego świata, miażdżąc swoich rywali i zdobywając stolicę, abyś to TY mógł prowadzić nową erę ludzkości!

Ludzie mogą zostać zabici tylko przez ludzi. Ponieważ w Age of Z Origins, zombie mogą być niebezpieczeństwem ... ale ludzcy intryganci i zdrajcy są prawdziwym zagrożeniem!

PRZETRWAJ
1.Rekrutuj, prosperuj, zabijaj! Zbuduj olbrzymie armie ludzkich, morderczych mechanicznych broni i dział laserowych najnowszej technologii.
2.Bohaterowie zdobywają dzień! Rekrutuj unikatowe osobowości do prowadzenia Twojej armii, włącznie z sexownym szpiegiem międzynarodowym, szalonym naukowcem, zaszczytnym szeryfem i innymi!
3.Zwalcz wiele oblicz śmierci! Mutanty zombie, Niedźwiedzie zombie, Matki śmierci I inne makabryczne martwe kreatury oczekują Twojego wyzwania w Dniu Ostatecznym.
4.PRAWDZIWA TOPOGRAFIA! Musisz maszerować i rozwijać się strategicznie w górę, dół i dookoła PRAWDZIWEJ MAPY 3D pełnej jezior i gór! Lokacje geograficzne i trasy przemarszu są istotne dla Twojego sukcesu! Prawdziwą trasą jest różnica pomiędzy życiem i śmiercią!

WSKRZESZAJ
1.Wyczyść hordy zombie! Odzyskaj swoje miasto blok po bloku, odbudowywując szpitale, domostwa i farmy wraz z centrami technologicznymi i militarnymi!
2.Grab by zdobyć zasoby i ratuj Uchodźców aby zwiększyć dobrobyt i utrzymać miasto we wzroście!
3.Obserwuj jak Mapa Świata zmienia się na Twoich oczach! Odblokujesz nowe Fazy Dobrobytu dla bardziej rozwiniętego świata, większych bonusów oraz nowej rozgrywki!

PROSPERUJ
1.Przyspiesz, zmiażdż i DOMINUJ! Twój sojusz zawładnie mapą z bitwami w czasie rzeczywistym setki graczy maszerujących i skupionych w całość!
2.Stwórz OLBRZYMIE sojusze z realnymi graczami dookoła świata, poprzez dyplomację lub sztylet i podstęp. Zagrożenie zombie jest tylko początkiem! Dalekim od bitew między-ludzkich!
3.Rozwikłaj masywne wojny klanów o teren, surowce i technologie. Tylko JEDEN sojusz może zdobyć stolicę i wybrać Prezydenta!

Czy posiadasz to co potrzeba, dowódco? Wojna o ŻYCIE się zaczęła! Twoi żołnierze zginą za co tylko chcesz!
Dołącz do nas na Facebook/Twitter'u:
https://facebook.com/AgeOfZ/
https://twitter.com/AgeofZOrigins

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Age of Z Origins:Tower Defense na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Age of Z Origins:Tower Defense w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Age of Z Origins:Tower Defense z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Age of Z Origins:Tower Defense

  • Klinij w ikonę Age of Z Origins:Tower Defense na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować