ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Çılgın...Sinir bozucu...Beyni zorlayan...Güldüren...Şaşırtan...Gıcık eden...Bir oyun arıyorsanız tam yerine geldiniz... Böyle bir oyun YOK :) Ha var aslında Çifte Dikiş 1, ama konumuz o değil.

O zaman durmayın indirin ve eğlenmeye başlayın!

Türkiye'nin en eğlenceli, gerçekten farklı ve keyifli zeka bulmaca oyunu Çifte Dikiş 2 - Uçuk Kaçık Bulmaca oyununun yeni sürümü parmaklarınızın ucunda bekliyor...

Çifte Dikiş 2 - Oyunda neler var:
----------------------------------------------------
- Öncelikle daha çılgın sorular
- Eğlenme ve gülme garantisi :)
- Arttırılmış zeka düzeyi (Birinci oyuna göre)
- İpucu ve çözümler
- 150+ yaratıcı ve özgün problem
- Puan Tablosu
- Başarı tablosu
- 3 farklı düzey (normal, ileri zeka ve süper zeka)
- Tamamen Türkçe
- Ekstra ipucu almak için farklı yöntemler.
- Yıldız tablosu

İlk oyunumuzu beğenen ve bu oyun için beklentilerini dile getiren tüm oyunseverler için:

Garanti veriyoruz daha çılgın bir bulmaca oyunu bulamazsınız!

Zekanızın sınırlarını zorlayın, dikkatinizi ölçün, alternatif çözüm yolları deneyerek hem sorun çözün hem de eğlenin!

Çıldırtan soruları ve eğlendiren yanıtları ile yenilikçi bir bulmaca oyunu: Çifte Dikiş!!!

Problem çözmek ve hata yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Tavsiyemiz soruları önce kendiniz çözmeniz, sonra arkadaşlarınıza gösterip biraz eğlenme fırsatı yakalamanız, oldukça keyifli bir oyun olduğunu göreceksiniz, sadece biraz sabredin ilk bölümler biraz kolay olabilir ama ilerledikçe terleyeceksiniz.

Kısa notlar: Oyun tamamen ÜCRETSİZDİR, oyun içinde herhangi bir şey satın almak zorunda değilsiniz, sadece oyuna konsantre olun ve eğlenin :)))

BU NE BİÇİM Bİ OYUN YAA?

Bu oyunda ilk bölümlerdeki BASİT görünen soruları bitirince artık sorulardan ve kendinizden şüphe duymaya başlayacaksınız. Unutmayın sorular saçma değildir, hepsinin kendi mantığı var. Tamam sizinkiyle aynı mantıkta olmayabilir, ama oyunun suyuna gidin, frekansı yakalayınca oyun daha keyifli olacaktır.

Bu oyun bir IQ ölçüm testi değildir. Bugüne kadar bildiklerinizi unutarak soruları çözmeye başlayın. Oyun sadece bir zeka oyunu olmamakla birlikte alternatif çözüm yolları üretebilme yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır (aslında bu bir zeka belirtisi ya, hadi neyse). Oynarken gülümseyecek ve bir sonraki eğlenceli soruya ulaşmaya çalışacaksınız.

SINIFTA KALMAK YOK :)))

Çifte Dikiş oyununda soruları çözmek için sizi yönlendiren soru yönergelerini dikkatle okumanız gerekecek. Bazen geyik tabir ettiğimiz unsurları da barındıran, bununla beraber farklı çözümler denemenize teşvik eden problemlerle karşılaşacaksınız.

HAVALI ARKADAŞLARA OYNAT, HAVANI AT!

Oyunun en keyifli yönlerinden biri arkadaşlarınızın hata yapmasını izlemek! Kendiniz oynadıktan sonra yakınlarınıza oynatarak beraberce eğlenebilirsiniz. Özellikle çok zeki ve havalı olduğunu düşünen arkadaşlara uygulayın, sonucu sizi tatmin edecektir :)))

Çifte Dikiş 2 - Uçuk Kaçık Bulmaca oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Çifte Dikiş 2 - Uçuk Kaçık Bulmaca İndirin