Features & Details

"Zagraj za darmo w ulubioną karciankę wiedźmińskiego świata! GWINT łączy gatunki CCG i TCG, pozwalając ci toczyć szybkie, sieciowe pojedynki z innymi graczami, łączące blefowanie, szybkie podejmowanie decyzji i staranne budowanie swojej talii. Zbierz karty Geralta, Yennefer i innych charakterystycznych bohaterów wiedźmińskiego świata, a następnie kontroluj ich w boju. Rozwijaj swój arsenał kart o zaklęcia i zdolności specjalne zdolne odwrócić losy starcia. Zwódź rywala i stosuj sprytne sztuczki, żeby wygrywać walki w trybie klasycznym, sezonowym i na Arenie. Zagraj w GWINTA: Wiedźmińską Grę Karcianą już teraz, zupełnie za darmo!

DARMOWA GRA, KTÓRA NIE MARNUJE TWOJEGO CZASU: Sprawiedliwy, dający frajdę system postępów zmienia wysiłek związany z tworzeniem kolekcji kart w czystą przyjemność. Po prostu graj w GWINTA, żeby rozwijać swoją kolekcję!

UROK ZAKLĘTY W KARTACH: Piękne, ręcznie malowane grafiki i oszałamiające efekty wizualne sprawiają, że znane postaci i sceny z uniwersum Wiedźmina ożywają przy każdym zagraniu. W GWINTA nie tylko świetnie się gra, ale i wspaniale się go ogląda.

UMIEJĘTNOŚCI WARTE WIĘCEJ NIŻ SZCZĘŚCIE: Wykaż się sprytem lub niepowstrzymaną siłą — w GWINCIE, szalę zwycięstwa możesz przechylić na wiele sposobów.

WIELE SPOSOBÓW NA DOBRĄ ZABAWĘ: Nieważne czy grasz wyłącznie ze znajomymi, czy szukasz wyzwania na światowym poziomie — w GWINCIE zawsze znajdziesz coś dla siebie.

WYZWANIE W KAŻDYM ROZDANIU: Pole bitwy składa się z dwóch rzędów — walki w zwarciu i dystansowej. Rundę wygrywa ten gracz, który w jej trakcie zbierze najwięcej punktów; bitwę — zwycięzca dwóch z trzech rund potyczki. To, w jaki sposób poprowadzisz armię zależy od ciebie.

DZIESIĘĆ KART, SETKI MOŻLIWOŚCI: Rozpoczynasz z 10 kartami do dyspozycji. Rozegrać możesz każdą z nich. To od ciebie zależy czy od razu wyciągniesz na stół najsilniejszą z jednostek, czy poczekasz na kluczowy moment potyczki. Jaką talię zbudujesz, jaką strategię wybierzesz?"

Graj GWINT Wiedźmińska Gra Karciana Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz GWINT Wiedźmińska Gra Karciana