Features & Details

Lubisz świrniętych, absurdalnych bohaterów? A może szaleńcze konkurencje klanowe, barbarzyńskie walki z bossami, zwariowane karty postaci i wciągające pojedynki na arenie? Masz farta, nieopierzony Przyzywaczu!

Najnowsza wersja „What the Hen: Wejście smoków!” jest większa, lepsza i bardziej wybiegana pod każdym względem! Zatrać się w karkołomnej gonitwie za obłąkanym kurzym czarownikiem w najbardziej kreskówkowej grze w historii ŚWIATA. Podczas epickiego seansu przyzywacza stawiaj dzioba najbardziej odpałowym bossom i zbieraj najśmieszniejszych bohaterów na SETKACH poziomów i TYSIĄCACH aren bitewnych 1 na 1! Werbuj bohaterów do swojej prywatnej armii, twórz klany lub dołączaj do najfajniejszych istniejących i walcz w specjalnych okolicznościowych wydarzeniach dzięki najświetniejszej aktualizacji w dziejach KURZOŚCI!

Dobry wybór, Przyzywaczu! Czekają na Ciebie najbardziej JAJCARSKIE elementy gry:
🐔 ZBIERAJ: Ponad 70 najbardziej stukniętych bohaterów i bohaterek, jacy istnieją, wszyscy gotowi do walki pod Twoimi skrzydłami!
💢 POKONUJ BOSSÓW: Uczestnicz w wymagającej kampanii i pokonuj najbardziej obłędnych bossów!
🔧 ROZWIJAJ BOHATERÓW: Ulepszaj swoich cennych bohaterów i stwórz najbardziej zakręconą drużynę wszech czasów!
🏆 TOCZ BITWY: Walcz w bitwach 1 na 1 przeciwko milionom goniących kurczaka Przyzywaczy w pojedynkach na arenie!
🎩 PERSONALIZUJ: Zmieniaj wygląd awatara i odpicuj się najbardziej wyczesanymi gadżetami!
💗 TWÓRZ KLANY I DOŁĄCZAJ DO INNYCH: Walcz u boku swoich sojuszników w świeżych klanach prosto od kury!
⭐️ WYDARZENIA OKOLICZNOŚCIOWE: Nie przegap aktualizacji wiosennej z wyjątkowym wydarzeniem wielkanocnym i nowymi bohaterami!

🐔 Najbardziej zryta fabuła gry na świecie:
Legendarny czarodziej zamienił się w kurczaka! Przypadek? Podstęp? Nieważne – po prostu go dopadnij! Jego niebywałe moce magiczne sprawiają, że cały świat What The Hen wpada w obłęd. Kto wejdzie w posiadanie kurczaka, zyska jego supermoce, stając się faworytem areny. Czad! Twój seans wiedzie jednak przez niezliczone bitwy 1 na 1, więc lepiej dobrze się do niego przygotuj!

⭐️ Kolekcje bohaterów:
Krasnoludy, elfy, gobliny czy roboty... ta gra oferuje Ci je wszystkie! Odblokowuj i zbieraj bohaterów z puli ponad 70 dostępnych, jak choćby wspaniałą Królową Liżbietę, osławioną snajperkę Polcię, złego orka-olbrzyma Ogga, czy błyskawiczną Rudą Rózię. Wybieraj bohaterów spośród 5 kategorii i odblokowuj LEGENDARNYCH bohaterów i bohaterki z okolicznościowych wydarzeń, by miażdżyć Twoich wrogów niczym słoń mrówki!

🔧 Dział wsparcia:
Jeśli napotkasz jakieś problemy lub chcesz zamówić pizzę w pobliskim lokalu gastronomicznym, skontaktuj się z nami, korzystając z danych ze strony support@chargedmonkey.com. Z rozkoszą Ci pomożemy! Wbijaj też na naszego Facebooka! Pamiętaj, że do gry wymagane jest połączenie internetowe. Grę What The Hen! możesz pobrać i grać w nią całkowicie za free. Niektóre przedmioty i karty w grze można jednak kupić za prawdziwą kasę.

Graj What the Hen: Wejście smoków! Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz What the Hen: Wejście smoków!