Features & Details

Najzdrowsza gra na świecie!

Staw czoła dziwacznym i śmiesznym choróbskom w „My Hospital” – wyjątkowym symulatorze, w którym zaprojektujesz i pokierujesz swoim własnym centrum medycznym!

Twórz mikstury, uprawiaj i zbieraj lecznicze zioła oraz produkuj lekarstwa dla setek pacjentów, którzy potrzebują twojej pomocy. W tym świecie rządzi wszechwładna bogini Panacea – lek na każdą chorobę jest na wyciągnięcie ręki!

◉ ZBUDUJ SZPITAL

Stwórz szpital, aby nim zarządzać. Zaprojektuj gabinety lekarskie, pokoje diagnostyczne, centra terapii oraz laboratoria. Rozwijaj i ulepszaj szpital – i pochwal się nim znajomym!

◉ TWÓRZ WYJĄTKOWE LEKI

Uprawiaj i zbieraj lecznicze zioła, produkuj z nich eliksiry i syropy, aby uporać się z ponad osiemdziesięcioma zabawnymi schorzeniami. Nieważne, czy będzie to płonące gardło, syndrom lodowej ręki czy ślimacze płuca – na pewno znajdziesz lekarstwo! Z każdym poziomem poznawaj nowe rodzaje lekarstw, gabinetów i przypadłości, i bierz udział w wyzwaniach!

◉ UDEKORUJ SZPITAL

Dostosuj każdy skrawek centrum medycznego, aby sprawić, by twoi pacjenci poczuli się jak u siebie w domu. Do wyboru masz całą gamę dekoracji, a kiedy uznasz, że szpital jest jak z bajki, pochwal się nim znajomym!

◉ GRAJ ZE ZNAJOMYMI

Połącz się ze swoim kontem na Facebooku, aby uzyskać dostęp do szpitali znajomych z całego świata. Handluj lekarstwami i rywalizuj z innymi szpitalami. Daj im znać o swoich osiągnięciach przez Game Center oraz Facebook.

W „My Hospital” można grać zupełnie za darmo, jednak pewne przedmioty można kupić za prawdziwe pieniądze.

Polub nas na Facebooku
https://www.facebook.com/myhospital

Masz problem? Chcesz nam coś doradzić? Chętnie poznamy twoją opinię! Wyślij wiadomość na: myhospital@kuuhubb.com

Graj My Hospital Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz My Hospital