Features & Details

Skieruj swoich obywateli na drogę do odkupienia grzechów przeszłości - lub całkowitej destrukcji - w świecie post-apo rozpoczynając swoją kadencję w roku 2075. Szybkim przesunięciem palca w prawo lub lewo będziesz mógł decydować o przyszłości twojego Państwa, podejmować decyzje w trudnych i często niespodziewanych sprawach, które przyjdzie Ci rozpatrzyć jako prezydentowi. Bądź jednak ostrożny - przywództwo nigdy nie było łatwe, a stanie się jeszcze cięższe, kiedy zaczniesz rozumieć świat w jakim będzie dziać się twoja historia. Tajemnicza siła wprawiła ludzkość w stan chaosu, powodując serie nieszczęść: wojny, zarazy i głódu. Wydaje się, że nikt już nie ma pojęcia jak to wszystko się zaczęło, nikt też nie zna źródła obecnie dziejących się wydarzeń, a już na pewno nie ma pojęcia czemu znów powracasz, ilekroć ktoś próbuje Cię usunąć ze stanowiska, a czasem i ze świata.

Więc bądź uważny, dokładnie rozważaj przemyśl podejmowane decyzje, gdyż nic nie dzieje się przypadkowo. Każdy twój wybór może przybliżyć Cię do ostatecznej wygranej, jednak może też przyczynić się do twojej porażki. Kto jest twoim wrogiem, a kogo możesz nazwać przyjacielem? Trudno powiedzieć w tak zagmatwanym świecie pełnym intryg, biomechanicznych istot, prastarych mitów, a nawet gości spoza naszej planety. Kości zostały rzucone, jedyne co może teraz zrobić to grać najlepiej tym co ci przypadło w tym wyścigu z czasem, od którego nie ma ucieczki.

Zakupy w aplikacji:
Gra jest całkowicie darmowa.
Możesz osiągnąć każde z możliwych zakończeń bez potrzeby kupowania czegokolwiek. Jakiekolwiek zakupy wewnątrz aplikacji nieznacznie ułatwią grę, jednak będą przede wszystkim czymś w stylu dobrowolnego datku dla autora.

FAQ i sugestie:
• Jak wygląda gra? Naciśnij na kartę i przesuń powoli w lewo lub prawo, żeby zobaczyć widoczne opcje odpowiedzi. Przed ostateczną decyzją spróbuj przewidzieć, jaki twój wybór będzie miał wpływ na cztery statystyki.
• Czy jest wyznaczony konkretny rok, w którym gra się kończy? Nie! Do niektórych zakończeń możesz dojść w dowolnym momencie, wystarczy podejmować odpowiednie decyzje i mieć odrobinę szczęścia.
• Grafika lekko się różni na urządzeniach z wersją systemu Android starszą niż 5.0 (z powodu optymalizacji).

Specjalne podziękowania dla Gabriela Gurbowicza za stworzenie opisu w wersji polskiej.

Graj Lapse: A Forgotten Future Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Lapse: A Forgotten Future