Znajdź Ukryte Obiekty po Polsku - Wehikuł Czasu

Znajdź Ukryte Obiekty po Polsku - Wehikuł Czasu

Puzzle | Crisp App Studio - Hidden Object Games

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 8 września 2020

Funkcje Gry

Czy jesteś gotowy na zupełnie nowych gier znajdź ukryte obiekty po polsku? To nowa gra odszukaj ukryte przedmioty za darmo, autorstwa twórców gry Wampiry.
Zanurz się w ekscytującej przygodzie w przestrzeni i czasie! Herbert Fink, młody naukowiec, mierzy się z trudnymi i jednocześnie fascynującymi wyzwaniami. Zwyczajna wycieczka za miasto zamienia się w prawdziwe śledztwo, pełne intryg i tajemniczych anomalii czasowych! Jeśli lubisz grać w najlepsze darmowe gry tajemnicy i bycie detektywem ukrytych przedmiotów, nadszedł czas, aby rozwiązać kilka zagadek!

Ta gra znajdź ukryte obiekty po polsku jest NAPRAWDĘ DARMOWA, cała przygoda jest dostępna bez dodatkowych zakupów – tylko od użytkownika zależy, czy dokupi sobie opcjonalne narzędzia. Najlepsze darmowe gry ukryte przedmioty pomoże Ci zmienić słownictwo i godzin zabawy!

Cechy darmowe gry ukryte obiekty:
- Przeglądaj lokacje gry w teraźniejszości i przeszłości!
- Gra zlokalizowana w 20 językach!
- Doskonała opcja zoom - znajdź najmniejsze przedmioty!
- 100% za darmo!

Jeśli lubisz grać w gry detektywistyczne, ale jesteś stary graczem szkoła, Wehikuł Czasu - Znajdź Ukryte Obiekty po Polsku to doskonały retro gra ukrytych przedmiotów dla Ciebie! Graj w gry odszukaj ukryte przedmioty i wykorzystać swój mózg, aby znaleźć ukryte różnice w niekończącym się morzu zaśmiecone obiektów w obrazie!

Jeśli darmowe gry edukacyjne są twoje ulubione, to doskonała przygoda ukrytych przedmiotów z pewnością pomoże poprawić koncentrację i poczucie przygody! Pobierz Wehikuł Czasu - Znajdź Ukryte Przedmioty, jeden z najlepszych gier znalezionych i dostępnych na rynku za darmo. Przejdź przez wszystkie poziomy tego wspaniałego tajemniczego zadania ukrytych przedmiotów i cieszyć się niezapomnianą przygodą!

Zapraszamy również do kontaktowania się z nami na naszym profilu w portalu Facebook – czekamy na Wasze komentarze i pytania! Publikujemy tam również wieści o nowych grach ukryte przedmioty. Możecie spodziewać się więcej gier z ukrytymi przedmiotami przygotowanych przez nasze studio! Zawsze będzie można pobrać nowej darmowe gry ukryte obiekty po polsku.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Znajdź Ukryte Obiekty po Polsku - Wehikuł Czasu na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Znajdź Ukryte Obiekty po Polsku - Wehikuł Czasu w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Znajdź Ukryte Obiekty po Polsku - Wehikuł Czasu z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Znajdź Ukryte Obiekty po Polsku - Wehikuł Czasu

  • Klinij w ikonę Znajdź Ukryte Obiekty po Polsku - Wehikuł Czasu na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować