Features & Details

Przygotuj się na wojnę na zupełnie nowym poziomie w darmowej strategii MMO Guns of Glory! Ekscytująca mechanika RTS pozwoli Ci na wytrenowanie potężnej armii, pokonanie wrogów i nawiązanie sojuszów z przyjaciółmi z całego świata.

Przejmij władzę jako Lord w Królestwie ogarniętym wojną! Aby odebrać Koronę Przeznaczenia od złowrogiego Kardynała, wspólnie z lojalnymi Muszkieterami będziesz walczyć z dzikimi bestiami, zbudujesz wspaniały Zamek, opracujesz Sterowiec nie do powstrzymania, wraz z przyjaciółmi wyruszysz na wrogów i wiele więcej!

GRA OFERUJE:

Strategie Wojenne! Wytrenuj armię lojalnych Muszkieterów, zarządzaj zasobami, konstruuj pułapki i najeżdżaj wrogów - wszystko to, aby zostać Królem i stworzyć potężne Imperium z Twoim Sojuszem!

Potężne Sterowce! W erze postępu i nauki, użyj zaawansowanego technologicznie Sterowca by zniszczyć wrogów - jak wykorzystasz swój własny podniebny okręt wojenny?

Świat w Wojnie! Dzięki harmonijnym tłumaczeniom czatu możesz kontaktować się z Sojusznikami z całego świata - granie w multiplayer RPG nigdy nie było tak bogate!

Wciągający Świat MMO! Świat Trzech Muszkieterów przywrócony do życia jak nigdy wcześniej! Zachwycająca grafika HD i żywe, zapierające dech w piersi krajobrazy przeniosą cię do świata gry tak realistycznego, jakbyś żył w nim naprawdę!

Budowanie Imperium! Umocnij Miasto, opanuj całą rangę niszczycielskich umiejętności i uzbrój się w śmiertelne bronie, aby zapewnić sobie przetrwanie i sukces w czasach wojny!

WSPARCIE

Masz problemy? https://funplus.aihelp.net/elva/FAQ/FAQList.aspx?pf_app_id=996
Polityka Prywatności: http://www.kingsgroup.cn/privacy_policy/diandian/en

Fanpage na Facebooku:
www.facebook.com/gunsofglorygame

UWAGA: Grę Guns of Glory możesz pobrać i grać w nią za darmo, jednak niektóre przedmioty w grze możesz także kupić za prawdziwe pieniądze. Jeśli nie chcesz używać tej funkcji, zabezpiecz hasłem zakupy w aplikacji Sklep Google Play. Gra wymaga połączenia z Internetem. Czy podołasz wyzwaniu i zostaniesz Królem?

Graj Guns of Glory Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Guns of Glory