Guns of Glory: Żelazna Maska

Guns of Glory: Żelazna Maska

Strategie | FunPlus International AG

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 13 maja 2022

Funkcje Gry

Kardynał zabił Króla i planuje przejąć koronę. Jego sojusz z mrocznymi mocami dał mu potężną siłę i zdaje się, że Królestwo nie ma szans na wydostanie się z jego szponów. Ale jest jedna iskierka nadziei... Ty!

Jesteś więźniem, uwięzionym gdzieś w najmroczniejszych lochach Bastylii. Ukryty przed światem za swoją Żelazna Maską. Twoja przeszłość nie jest znana, za to przyszłość to wszystko co masz, czym możesz się przeciwstawić Kardynałowi. Jedynym wyjściem jest uciec, przetrwać i zdobyć siłę. Nie zrobisz tego w pojedynkę. Musisz stworzyć armię i opracować strategię. Przygotuj broń i wznieś miecz, zaczyna się ostateczna walka o Królestwo!

Przygotuj się na kolejną erę wojny MMO w klasycznej strategii Guns of Glory! Ekscytująca gra GoG w trybie wieloosobowym umożliwia budowanie własnej potężnej armii i łączenie sił ze znajomymi z całego świata, by pokonywać wrogów. Wypoleruj broń, dopracuj strategię i przygotuj swoją armię do walki. Broń Zamku przed wrogami!

Ta gra w stylu RPG rozgrywa się w czasach Oświecenia, w których powstały pierwsze pistolety, ale także bardziej śmiercionośne typy broni. Zostań legendą na polu bitwy i zadaj zwycięski cios. Szkol żołnierzy i ulepszaj ich, by ukończyć misje. Zdobądź Złoto i rozbuduj Stajnie, by Twoja Kawaleria poruszała się jeszcze szybciej. Szybkość to podstawa!

Ucz się zarządzać drużyną i czasem, by z sukcesem ukończyć każdą misję. Zarządzaj zasobami, by stworzyć silne Miasto i rozbudować swojego Zeppelina. To wojna w czasie rzeczywistym, w której musisz budować armię i zdobywać dominację na polu bitwy. Jesteś ostatnim strażnikiem Zamku. Przygotuj broń i broń go, walcząc na śmierć i życie. Zbuduj bezpieczny obóz z rozmaitymi budynkami, by szkolić lepszych żołnierzy i walczyć z wrogiem. Zamek to Twój priorytet. Broń swojego Królestwa!

ELEMENTY GRY:

Wojna strategiczna! Broń tronu i Królestwa. Przygotuj swoją broń i ocal Zamek. Wyszkol armię Muszkieterów, zarządzaj zasobami i atakuj wrogów. Wszystko po to, by odzyskać koronę i zamienić swój Sojusz w prawdziwe imperium w tej klasycznej grze królewskiej!

Potężne Sterowce! Przenieś się do epoki Oświecenia, która była czasem postępu i nauki, aby zestrzelić swoich wrogów i przeprowadzić ataki zaawansowanymi technologicznie Sterowcami. Osiągnij nowy poziom w tej grze w stylu RTS. Broń Zamku używając broni i Muszkietów!

Wojna światowa! Płynna funkcja tłumaczenia czatu sprawia, że tryb wieloosobowy GoG, z połączonymi stylami RTS i RPG, jest teraz urozmaicony jak nigdy dotąd. Zbuduj imperium i silną armię. Używaj sprytu i broni, by chronić swojego Zamku.

Świat MMO! Guns of Glory przywraca do życia świat Trzech Muszkieterów! W tej darmowej strategii MMORPG możesz się cieszyć wspaniałą akcją rozgrywaną w zapierającej dech grafice w jakości HD!

Zaawansowany system walki RTS! Opracuj własną strategię, atakuj wrogów i szukaj sojuszników! Rozgrywka typu MMORPG w grze Guns of Glory umożliwia Ci dowolnie modyfikować Sterowiec, Miasto, oddziały, budynki, ekwipunek, taktyki i wiele innych elementów. Opracuj własną strategię w tej grze MMO, by dopasować ją do swojej armii w GoG i zwyciężyć! Chroń tron w tej królewskiej grze. Naładuj broń i działaj, aby obronić Zamek!

Zbuduj imperium! Nadzoruj budowę ufortyfikowanego imperium. Osiągnij mistrzostwo w różnych umiejętnościach i uzbrój się w śmiercionośne bronie, by przetrwać w tej strategicznej grze wojennej MMO!

POMOC
Polityka prywatności: https://www.centurygame.com/privacy-policy/
Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/gunsofglorygame
Warunki usługi: https://www.centurygame.com/terms-of-service/

UWAGA: pobranie Guns of Glory i granie jest całkowicie darmowe, ale niektóre przedmioty w grze są do kupienia za prawdziwe pieniądze. Jeżeli nie chcesz korzystać z tej funkcji, prosimy włączyć zabezpieczenie hasłem zakupów w aplikacji Google Play Store. Wymagane jest również połączenie z siecią. Czy zdobędziesz chwałę dzięki odpowiedniej strategii?

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Guns of Glory: Żelazna Maska na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Guns of Glory: Żelazna Maska w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Guns of Glory: Żelazna Maska z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Guns of Glory: Żelazna Maska

  • Klinij w ikonę Guns of Glory: Żelazna Maska na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować