Unepic Heroes: Battle for the Universe

Unepic Heroes: Battle for the Universe

Role Playing | Genera Games

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 26 sierpnia 2019

Funkcje Gry

Rozpoczęła się nowa gra o superbohaterach i turowych bitwach! Unepic Heroes: Battle for the Universe to strategia RPG. Zbieraj superbohaterów i rozwijaj zespoły potężnych bohaterów i potworów, stwórz swój oddział i bronić Wszechświata! Zniszcz epickich bossów, aby zdobyć doświadczenie i ocalić Galaktykę!

Pobierz Unepic Heroes: Battle for the Universe, najlepszą grę superbohaterów wojennych za darmo, zacznij teraz i zobacz swoich walczących bohaterów!

Rozpoczyna się wojna i jesteś jedynym, który może uratować Wszechświat. Dołącz do superbohaterów ligi obrońców, wojowników, przywoływaczy lub magów i użyj swojej supermocarstwa, aby pokonać ich w tym IDLE RPG. Najlepsza gra jest tutaj! Walki akcji z epickimi bossami, multiplayer na arenie PvP, epiccy wrogowie i bitwa z lochami strategii czekają na ciebie w najlepszych bitwach turowych!

IDLE RPG
Niesprawiedliwość zbliża się do Wszechświata i Twoi Unepiczni Bohaterowie mogą walczyć o sprawiedliwość i ocalić Galaktykę. Zwiększ poziom swojego superbohatera, gdy nie grasz w tej IDLE RPG.

SUMMONER
Zdobądź super moce w bitwach w lochach, sojuszu bohaterów i stwórz bohaterów drużyny legend w jednej z najlepszych gier superbohaterów i RPG akcji. Pomoże ci walczyć o sprawiedliwość i ocalić Galaktykę. Możesz wybierać między magią, wezwaniem, leczeniem, ochroną lub atakami fizycznymi. Walcz z niesprawiedliwością i wielkimi epickimi bossami w tej IDLE.

BEZPIECZNE WŁADZE LEGENCJIturowym
Odblokuj ukryte super moce w tymRPG! Awansuj, rozwijaj się i przekształcaj oraz zbieraj superbohaterów z legend w potężniejszą drużynę Heroes. Użyj fuzji, stwórz najlepszą drużynę RPG akcji, ciesz się walczącymi bohaterami i będziesz w stanie pokonać drużynę każdego złoczyńcy w najlepszej IDLE! Wojna czeka na ciebie w nowej strategii RPG!

PVP ARENA I ALLIANCE
Pojedźcie inne zespoły na arenie wieloosobowej PvP i obserwujcie walczących superbohaterów! Wybierz swoich bohaterów legend, przygotuj super moc przeciwko niesprawiedliwości i wygraj bitwę w walce z superbohaterami. Walcz o sprawiedliwość w różnych rozdziałach i zniszcz wszystkich epickich bossów w bitwach turowych!
Ciesz się w sojuszu bohaterów. Poprowadź klasyfikację i stań się legendarnym bohaterem w tej bitwie na lochy strategiczne.

WYDARZENIA SPECJALNE
Nowe wydarzenia ze znakami specjalnymi co tydzień. Walcz przez kilka dni, aby zdobyć żetony postaci specjalnych w Legendary Event.

Przygotuj się na bitwy PVE i PvP w tej turowej grze RPG, walcz o sprawiedliwość ze swoją ulubioną drużyną i bądź legendą. Poczuj całą grę adrenaliny dla Unepic Heroes: Battle for the Universe i strategii RPG.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Unepic Heroes: Battle for the Universe na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Unepic Heroes: Battle for the Universe w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Unepic Heroes: Battle for the Universe z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Unepic Heroes: Battle for the Universe

  • Klinij w ikonę Unepic Heroes: Battle for the Universe na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować