Features & Details

Rozpoczęła się nowa gra o superbohaterach i turowych bitwach! Unepic Heroes: Battle for the Universe to strategia RPG. Zbieraj superbohaterów i rozwijaj zespoły potężnych bohaterów i potworów, stwórz swój oddział i bronić Wszechświata! Zniszcz epickich bossów, aby zdobyć doświadczenie i ocalić Galaktykę!

Pobierz Unepic Heroes: Battle for the Universe, najlepszą grę superbohaterów wojennych za darmo, zacznij teraz i zobacz swoich walczących bohaterów!

Rozpoczyna się wojna i jesteś jedynym, który może uratować Wszechświat. Dołącz do superbohaterów ligi obrońców, wojowników, przywoływaczy lub magów i użyj swojej supermocarstwa, aby pokonać ich w tym IDLE RPG. Najlepsza gra jest tutaj! Walki akcji z epickimi bossami, multiplayer na arenie PvP, epiccy wrogowie i bitwa z lochami strategii czekają na ciebie w najlepszych bitwach turowych!

IDLE RPG
Niesprawiedliwość zbliża się do Wszechświata i Twoi Unepiczni Bohaterowie mogą walczyć o sprawiedliwość i ocalić Galaktykę. Zwiększ poziom swojego superbohatera, gdy nie grasz w tej IDLE RPG.

SUMMONER
Zdobądź super moce w bitwach w lochach, sojuszu bohaterów i stwórz bohaterów drużyny legend w jednej z najlepszych gier superbohaterów i RPG akcji. Pomoże ci walczyć o sprawiedliwość i ocalić Galaktykę. Możesz wybierać między magią, wezwaniem, leczeniem, ochroną lub atakami fizycznymi. Walcz z niesprawiedliwością i wielkimi epickimi bossami w tej IDLE.

BEZPIECZNE WŁADZE LEGENCJIturowym
Odblokuj ukryte super moce w tymRPG! Awansuj, rozwijaj się i przekształcaj oraz zbieraj superbohaterów z legend w potężniejszą drużynę Heroes. Użyj fuzji, stwórz najlepszą drużynę RPG akcji, ciesz się walczącymi bohaterami i będziesz w stanie pokonać drużynę każdego złoczyńcy w najlepszej IDLE! Wojna czeka na ciebie w nowej strategii RPG!

PVP ARENA I ALLIANCE
Pojedźcie inne zespoły na arenie wieloosobowej PvP i obserwujcie walczących superbohaterów! Wybierz swoich bohaterów legend, przygotuj super moc przeciwko niesprawiedliwości i wygraj bitwę w walce z superbohaterami. Walcz o sprawiedliwość w różnych rozdziałach i zniszcz wszystkich epickich bossów w bitwach turowych!
Ciesz się w sojuszu bohaterów. Poprowadź klasyfikację i stań się legendarnym bohaterem w tej bitwie na lochy strategiczne.

WYDARZENIA SPECJALNE
Nowe wydarzenia ze znakami specjalnymi co tydzień. Walcz przez kilka dni, aby zdobyć żetony postaci specjalnych w Legendary Event.

Przygotuj się na bitwy PVE i PvP w tej turowej grze RPG, walcz o sprawiedliwość ze swoją ulubioną drużyną i bądź legendą. Poczuj całą grę adrenaliny dla Unepic Heroes: Battle for the Universe i strategii RPG.

Graj Unepic Heroes: Battle for the Universe Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Unepic Heroes: Battle for the Universe