Features & Details

Twoje królestwo jest atakowane przez potwory. Rozwijaj swoich wojowników i zwiększaj siłę robota, aby pokonać wrogów z pogranicza. Prosta gra typu tower defence ze sterowaniem jednym dotknięciem, ale też z dużą ilością zabawy – z pewnością te epickie bitwy cię pochłoną.

UNIKALNE GADŻETY 🔧
Wiele gadżetów, z których każdy ma swoje unikalne umiejętności. Wyposaż robota w gadżety i używaj ich jako broni do obrony przed wrogami. Każda kombinacja to inna strategia. Dzięki temu każda rozgrywka jest inna.

ŁUCZNICY 🏹
W żadnej armii nie może zabraknąć wojowników używających łuków. Są niezbędni podczas wojny. Rozwijaj swoich łuczników. Nic nie może się równać z twoją potężną mocą.

POTĘŻNI BOHATEROWIE ⚔️
Legendarni bohaterowie powracają do armii, aby uratować królestwo. Bohaterowie przybywają z potężną mocą i specjalnymi zdolnościami. Pomagają twojej armii w walce z potworami i chronią imperium kotów.

MOBY I BOSSOWIE ☠️
Potwory wywołują przerażenie w królestwie 😿😿. Armia kotów musi pokonać moby. Istnieje 20 różnych rodzajów potworów i bossów, takich jak pies, pająk, skorpion, katapulta, smok, czarodziej... armia kotów będzie z nimi toczyć epickie walki.

PODBIJ ZAMEK 🗺️
Nie tylko musisz bronić swojego królestwa, możesz też atakować i odzyskać zamki zdobyte przez wrogów. Każdy zamek jest ogromnym wyzwaniem, wraz z wieloma cennymi nagrodami dla twojej armii.

TWORZENIE WYPOSAŻENIA 🔨
Dzięki kompleksowemu systemowi badań i produkcji możesz zbierać dziesiątki materiałów, aby tworzyć nowe potężne gadżety, nowe rzadkie bronie dla swoich bohaterów i wiele innych magicznych zaklęć.

SYSTEM MISJI I SŁAWY 📜
Wykonuj zadania, aby zdobyć dodatkowe punkty dla swojej armii. Im więcej profitów zyskasz, tym armia stanie się silniejsza. Czeka na ciebie niekończąca się liczba zadań.

😹 CECHY I FUNKCJE
- Ponad 50 gadżetów to nieskończona liczba strategii
- Zmieniaj gadżety na różne sposoby
- Ponad 10 bohaterów o specjalnych umiejętnościach
- Ponad 10 zwierząt do wsparcia armii
- Punkty umiejętności z 20 różnymi umiejętnościami
- Miliony kombinacji, miliony strategii
- Interesujące misje i system sławy
- Wiele ekscytujących trybów gry do wyboru
- System rankingowy
- Zsynchronizuj swoje dane z naszymi serwerami w chmurze


Łatwa obsługa jednym dotknięciem, intensywne bitwy, optymistyczna muzyka, urocza grafika i wciągająca rozgrywka. Gra typu tower defence Cat'n'Robot Idle Defense zapewni ci ekscytujące przeżycia.

Graj Cat'n'Robot: Idle Defense – urocza gra TD Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Cat'n'Robot: Idle Defense – urocza gra TD