Vampire's Fall: Origins RPG

Vampire's Fall: Origins RPG

Fabularne | Early Morning Studio

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Ostatnia aktualizacja 8 stycznia 2021

Funkcje Gry

⚔️ Myślisz, że jesteś gotów do boju, rekrucie? ⚔️

Udało ci się dotrzeć aż tutaj. Pochodzisz z potężnego rodu i zdaje ci się, że zdołasz nas wszystkich ocalić. Bogowie nam sprzyjają! Mamy szczęście, skoro świeże mięsko w twojej postaci stoi po naszej stronie! Być może faktycznie przeistoczysz się w potężnego bohatera, który przemierzy piekło, aby odszukać Arcyczarnoksiężnika, pokonać go w walce i zaprowadzić pokój w całym królestwie.

Albo – HA, HA – może zostaniesz czyjąś smaczną przekąską!

🗡️Strategia turowa i gra RPG, w której zawalczysz o zwycięstwo!

🗡️ Czy zdołasz zatriumfować w boju i osiągnąć nieśmiertelność?
Vampire’s Fall to taktyczny RPG na Androida i gra przygodowa, w której otwarty świat tylko czeka, aż w nim zasłyniesz. Staniesz się obiektem powszechnej czci, czy też zaczniesz budzić lęk?

Ta fabularna gra turowa w przeciwieństwie do innych przedstawicieli tego gatunku nie ukrywa żadnych treści przed niepłacącymi użytkownikami i jest pozbawiona mechanizmów „pay to win”. Dla 90% naszych graczy ten RPG akcji na Androida jest źródłem autentycznej frajdy całkowicie za darmo. Oto fabularna gra akcji, jakiej jeszcze nie było! Rusz w głąb zaczarowanych lasów i opuszczonych wiosek, spotykaj potwory rodem z dark fantasy, przemierzaj przerażające kopalnie i przygotuj się do bitwy. Przygód z dreszczykiem na pewno nie zabraknie!

To gra RPG w klimacie fantasy, w której prostota rozgrywki jest na najwyższym poziomie. Vampire’s Fall stanowi owoc pracy oldschoolowych fanów gatunku RPG – my wiemy, jak podnieść graczom ciśnienie.

🗺️ Gra RPG i otwarty świat
Jeżeli lubisz gry oferujące otwarty świat, przygotuj się na niewyobrażalnie wielką mapę czekającą na odkrywcę, ukryte niespodzianki, możliwe do odblokowania umiejętności i wreszcie występujące w wielkiej obfitości potwory, które możesz pozbawić życia w tej grze z gatunku dark fantasy.

Pora złupić wrogów albo… przyjaciół.

🗡️ Fabularna gra akcji
Oto gra RPG, w której tworzysz własny styl walki. Nasza fabularna gra akcji sprawia, że możesz dostosować rodowe cechy swojej postaci, czerpiąc z trzech odmiennych drzewek umiejętności i czternastu zdolności. Zdecyduj, co wolisz: miażdżyć tarcze, miotać błyskawice, a może wykonywać akrobacje wprost na polu bitwy? Taktyczna gra fabularna i jej otwarty świat czekają na odkrycie.

Rozmawiaj z cieszącymi się powszechnym szacunkiem generałami, przypadkowo spotkanymi chłopami i budzącymi postrach czarnoksiężnikami. Wybieraj spośród dowcipnych linii dialogowych i zanurz się w misternie dopracowanym świecie w tym klasycznym tytule RPG.

🗡️ Nadal się zastanawiasz, dlaczego ta najlepsza gra fabularna jest właśnie dla ciebie?
🛡️ Ponad 1 000 000 pobrań 🛡️ Głosami użytkowników serwisu reddit (r/androidgaming) wybrana najlepszą grą na Androida
🛡️ Bez mechanizmu „pay to win” 🛡️ Pełen uroku, klasyczny RPG i zarazem gra F2P 🛡️ Gra turowa RPG z 3 drzewkami umiejętności i 53 zdolnościami! 🛡️ To najlepsza gra fabularna, w której do ciebie należy decyzja, jak grać – online czy offline
🛡️ Nowe rozszerzenie „The Hunt for Sava” już się ukazało i jest w 100% darmowe 🛡️ Dzieło fanów oldschoolowych RPG-ów: przygodowa gra fabularna będąca owocem trzech lat ciężkiej (ale i satysfakcjonującej!) pracy 🛡️

A więc… z kim będziesz toczyć boje? Co odkryjesz? I jakim bohaterem zostaniesz?
📥To najlepsza gra fabularna – zainstaluj ją TERAZ i zagraj już dziś! 📥

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Vampire's Fall: Origins RPG na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Vampire's Fall: Origins RPG w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Vampire's Fall: Origins RPG z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Vampire's Fall: Origins RPG

  • Klinij w ikonę Vampire's Fall: Origins RPG na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować