Monsters with Attitude: Online Smash & Brawl PvP

Monsters with Attitude: Online Smash & Brawl PvP

Akcja | Flaregames

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 15 maja 2019

Funkcje Gry

Krok w walce z potworami z postawy! IO online multiplayer PvP arena z najbardziej niesamowitych potworów w walce! Legendarne smoki i innych fantastycznych stworzeń z innej galaktyki walczącego o przetrwanie w tej wciągającej MMO bitwy.
 Rozbić się miasto! Rozbić się w las! Zniszczyć wszystko! Cała planeta staje się gigantyczna awantura areną swoimi potworami z kosmosu ewoluować. Bijatyka w czasie rzeczywistym i przeciwników prowokacji z całego świata, w tym szybkim tempie PvP online. Przetrwać bitwę po bitwie i wziąć swój gang legendy na szczycie liderów!
 
 Smash drogę przez las i miasto, karmić swoje potwory ze szczątków budynku i oglądać je dorosnąć. Pamiętaj, że w tej walce PvP z IO gameplay większe jest lepsze! Zniszczyć swoich wrogów, ich przechytrzyć: każdy potwór ma zestaw unikalnych magicznych zdolności do uczenia się i opanowania. Można również dostosować ewolucję statystykach jak pancerz lub obrony, aby pasowały do ​​strategii i gameplay. Zabierz swoich potworów do wojny i stał się mistrzem w tej legendzie wszechświata multiplayer!
 Doskonałym połączeniem szybkiej zabawy dla zwykłego gracza i głębokiej warstwie strategii utrzymania cię walnąć wszystkiego. Nigdy nie zabrakło rzeczy rozbić!
 
 Przyjdź i walcz na swojej drodze na szczyt w tym on-line szybkim tempie multiplayer bijatyka bijatyka z elementami RPG i IO rozgrywki ustawionym w bogatym uniwersum przygody.
 
 FUNKCJE
 
 Do 8 graczy PvP do bójki ze w grze wieloosobowej
 
 Zderzenie w pojedynku, bijatyka vs smok smok i rozbić go, lub stał się myśliwym i walczyć przeciwko wielu wrogów w tym samym czasie, gdy magiczna istota stała się na tyle duża ... ale uważaj! W mieście, tam są ukryte bonusy, takie jak tarcze lub nuklearnej nawet mecz i wziąć na wielkich potworów takich jak Twoja, więc starannie zaplanować strategię. Każde działanie się liczy! Rozbić wszystkie inne potwory na kawałki!
 
 Ewolucja znaków
 
 Poznać wszystkie potwory z ich unikalnymi zdolnościami, uaktualnić je dopasować po meczu, personalizacji nie tylko wygląd, ale także ewolucję swoich statystykach do własnych taktyk PVP i gameplay następnie podjąć walkę na swoich wrogów i rozbijają je! Zbudować najlepszy myśliwiec bijatyka na polu bitwy, więc nie rywal może stanąć przed wami w tym multiplayer bitwa świata!
 
 Wieloosobowa rozgrywka na IO pięknych planet, aby rozbić i zniszczyć wszystko
 
 W tej grze akcji 3D każda walka arena jest planetą gdzie epicki free-for-all bójce walka odbywa. Zniszczyć miasto i jego otoczenie lasu, aby nakarmić swoją postać i odkryć użyteczne dopalacze. Rozbić się każde drzewo i zniszczyć każdy budynek iść do przodu w walce PvP. Brawl z innymi przeciwnikami, aby pomóc rozwijać się i zapamiętać więcej bijatyka, tym większy stajesz do zaatakowania innych potworów!
 
 Dowiedzieć się więcej o tej grze walki PvP MMO multiplayer i innych naszych gier na:
 www.flaregames.com
 Zasady usługi i polityka prywatności
 Uzyskując dostęp lub użycie flaregames produkt, zgadzasz się na nasze Warunki korzystania z usługi (www.flaregames.com/terms-service/) i Polityka Prywatności (http://www.flaregames.com/privacy-policy/)
 
 przewodnik rodzicielski
 Potwory z Attitude to MMO PvP arena walki multiplayer do ściągnięcia za darmo i grać, jednak niektóre elementy gry można również zakupić online na prawdziwe pieniądze. Rodzice mogą znaleźć więcej informacji na temat naszych gier i polityk tutaj: www.flaregames.com/parents-guide/

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Monsters with Attitude: Online Smash & Brawl PvP na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Monsters with Attitude: Online Smash & Brawl PvP w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Monsters with Attitude: Online Smash & Brawl PvP z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Monsters with Attitude: Online Smash & Brawl PvP

  • Klinij w ikonę Monsters with Attitude: Online Smash & Brawl PvP na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować