Royal Revolt 2: Tower Defense RPG strategia wojena

Flaregames

Ostatnia aktualizacja 21 stycznia 2020

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 400 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz
  • Galeria

  • Funkcje Gry

  • Jak zagrać

  • Similar Games

Funkcje Gry

Poprowadź swoje królestwo do zwycięstwa dzięki strategii wojennej i zostań najpotężniejszym królem lub królową w świecie mmorpg ROYAL REVOLT 2.

Kluczem do sukcesu są umiejętności ofensywne i strategia podboju. Dostosować je do swoich taktyk wojennych wojsk strategicznych i regularnie! Stwórz epicką obronę wieży, która z łatwością wytrzyma najcięższe starcie. Wybierz mądrze swoje armie, strategię obrony wieży i przeszkody, ponieważ zależy od nich Królestwo. Poziom ich i czoła nieprzyjaciół wojennej arenie.

Najeżdżaj na wrogów Królestwa i niszcz ich obronę zamkową, próbując przeciwstawić się twojej potężnej armii Łuczników, Paladynów, a nawet Wilkołaków i Smoków. Wspólnie z lojalnym zwierzakiem i królewskim strażnikiem jesteś gotowy na każdą epicką wyprawę i obronę wieży wroga, która będzie przed tobą!

Czy zawsze chciałeś wyśledzić pochodzenie wampirów i najechać królestwo? Można z naszych różnorodnych mechaniki gry RPG! Poszukaj epickich łupów i zbierz legendarne przedmioty do ekwipunku i użyj ich, aby poprawić moc króla lub królowej! W tym momencie możesz wybrać niezliczone opcje dostosowywania i zmienić wygląd swojego epickiego Bohatera. Można zbierać epickie hełmy i legendarną zbroję. Oczywiście nie można zaplanować strategii wojennej bez mitycznej broni. Jak o olbrzymim smaczne gry z marchwi? Nie? Możesz także grać dłużej i znajdować mocniejsze przedmioty, takie jak miecz lub sztylety ... uważaj na legendarne, uboczne, a nawet rzadkie przedmioty!

Kowal pomoże ci stworzyć jeszcze lepsze przedmioty! Po odblokowaniu możesz je wykuwać i ulepszać, dodając profity, takie jak PD i wzmocnienia obrażeń! Z pomocą kowala stapiaj niepotrzebne przedmioty i zbieraj Perły. Później ten przyjazny kowal może zastosować magiczne runy do twojej ofensywy i obrony. Odblokują zmieniające się umiejętności i mechanikę, pozwalając ci rozwinąć strategię wojenną!

Jak widać, Royal Revolt 2 Tower Defense & War Strategy oferuje wiele opcji głębi i strategii.
 
Cechy:

⚔ Tower Defense MMORPG ⚔
Budowanie silnej obrony wieży zamkowej, które mogą wytrzymać każdy atak. Wybierz swoją armię obrony, przeszkody i strategię obrony wieży, z którą chcesz zbudować swoją ścieżkę. Poziom Twojego Królestwa, ułożyć ścieżkę i swoją obronę wieży. Określ najlepsze przedmioty i zaklęcia dla swojego Króla, aby pasowały do ​​Twojego indywidualnego stylu gry. Umieszczaj potężnych paladynów i epickich bestii, aby bronić swojego zamku.

⚔ sojuszy - Budowa Strategy War ⚔
Graj razem ze znajomymi lub dołącz do graczy z całego świata, aby stworzyć potężny sojusz, który może walczyć na arenie o niesamowite ulepszenia i skarby. Podaruj kumpli sojusznikowi i odblokuj potężne mityczne bestie do obrony zamku. Dzielenie się jest dbaniem o innych!

⚔ Wydarzenia wojenne ⚔
Walcz w wojnach sojuszniczych, podbojach i wydarzeniach ninja, aby zobaczyć, kto naprawdę ma najlepszą taktykę, i otrzymywać wspaniałe nagrody, takie jak skrzynie i wzmocnienia. Świętuj sezony w festiwalach! Ponadto, dodatkowe wydarzenia czasowe, które oferują specjalne korzyści dla Twojego królestwa, takie jak zbieranie i ulepszenia!

⚔ odkryć swoje Castle Town ⚔
Wykuć broń u kowala. Odwiedź Babcię na czacie (i epickich łupach). Odkryj mistyczne lochy pod obroną zamku i odblokuj potężne armie! Przygotuj się na podbój lochu!

Warunki usługi:
Royal Revolt 2 Tower Defense & War Strategy można pobrać za darmo i grać, jednak niektóre przedmioty można również kupić za prawdziwe pieniądze. Jeśli nie chcesz korzystać z tych funkcji, wyłącz zakupy w aplikacji w ustawieniach urządzenia. Zgodnie z naszymi Warunkami korzystania z usługi strategię Royal Revolt 2 Tower Defense & War można pobierać i grać tylko dla osób w wieku 16 lat lub starszych lub za wyraźną zgodą rodziców. Możesz przeczytać więcej tutaj: http://www.flaregames.com/parents-guide/
Uzyskując dostęp do produktu Flaregames lub korzystając z niego, akceptujesz nasze Warunki korzystania z usługi (www.flaregames.com/terms-service/).

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Royal Revolt 2: Tower Defense RPG strategia wojena na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Royal Revolt 2: Tower Defense RPG strategia wojena w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Royal Revolt 2: Tower Defense RPG strategia wojena z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Royal Revolt 2: Tower Defense RPG strategia wojena

  • Klinij w ikonę Royal Revolt 2: Tower Defense RPG strategia wojena na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik
Kliknij aby zainstalować