Royal Revolt 2: Tower Defense RPG strategia wojena

Royal Revolt 2: Tower Defense RPG strategia wojena

Akcja | Flaregames

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 2 sierpnia 2021

Funkcje Gry

Poprowadź swoje królestwo do zwycięstwa dzięki wojennej strategii RTS i zostań najpotężniejszym królem lub królową w świecie akcji RPG ROYAL REVOLT 2.

Kluczem do sukcesu są twoje ofensywne umiejętności bojowe i strategia podboju RTS. Regularnie dostosowuj je do swojej strategii wojennej RTS i żołnierzy! Stwórz epicką obronę wieży, która z łatwością oprze się najtrudniejszym starciom. Mądrze wybieraj armie, strategię RTS tower defense i przeszkody, bo od nich zależy Twoje królestwo

Atakuj królestwa wrogów i niszcz ich obronę zamku za pomocą RTS, próbując stawić czoła potężnej armii łuczników, paladynów, a nawet wilkołaków i smoków. Współpracując z lojalnym Pet Pal i Royal Guardian, jesteś gotowy na każdą epicką misję i obronę wieży wroga, która jest przed tobą!

Kowal pomoże Ci tworzyć jeszcze lepsze przedmioty w prawdziwym stylu gry RPG! Rozpuść niepotrzebne przedmioty i zbieraj Perły. Później ten przyjazny kowal w grze RPG może zastosować magiczne runy do ataku i obrony

Cechy:
☆ Tower Defense RPG ☆

Zbuduj silną obronę zamku wieżowego, która wytrzyma każdy atak. Wybierz obronę wojsk, przeszkód i wież, z którymi chcesz zbudować swoją ścieżkę w grze RTS. Rozwijaj swoje królestwo i wybierz najlepsze przedmioty i zaklęcia dla swojego Króla / Królowej, aby dopasować je do Twojego indywidualnego stylu gry.

☆ Forge Alliances ☆

Graj razem ze znajomymi lub dołącz do graczy z całego świata, aby ulepszyć obronę zamku i stworzyć potężny Sojusz, który może razem walczyć o epickie wzmocnienia i skarby.

☆ Regularne wydarzenia sezonowe ☆

Walcz w wojnach sojuszu, podbojach i wydarzeniach ninja, aby zobaczyć, kto naprawdę ma najlepszą taktykę i otrzymać potężne skrzynie i wzmocnienia.

☆ Odkryj głębię swojego miasta obrony zamku ☆

Wykuj broń u kowala. Odwiedź Babcię, aby porozmawiać (i zdobyć łupy). Odkryj mistyczny loch pod swoim zamkiem i odblokuj potężne oddziały!

☆ I wiele więcej ☆

Czy jesteś gotowy poprowadzić swoje królestwo do zwycięstwa? Czy masz najlepszą strategię obrony zamku? Świat Royal Revolt 2 czeka na Ciebie.

Społeczność:
Obserwuj Royal Revolt 2 na Facebooku: https://facebook.com/royalrevolt

Uzyskaj najnowsze informacje:
https://royalrevolt.com/

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem pomocy:
https://support.flaregames.com

Warunki usługi:

Royal Revolt 2 można pobrać i grać za darmo, jednak niektóre elementy gry można również kupić za prawdziwe pieniądze. Jeśli nie chcesz korzystać z tych funkcji, wyłącz zakupy w aplikacji w ustawieniach urządzenia. Zgodnie z naszymi Warunkami korzystania z usługi Royal Revolt 2 można pobierać i grać tylko dla osób w wieku 16 lat lub starszych lub za wyraźną zgodą rodziców. Możesz przeczytać więcej tutaj: http://www.flaregames.com/parents-guide/
Uzyskując dostęp do produktu Flaregames lub korzystając z niego, wyrażasz zgodę na nasze Warunki świadczenia usług (www.flaregames.com/terms-service/).

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Royal Revolt 2: Tower Defense RPG strategia wojena na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Royal Revolt 2: Tower Defense RPG strategia wojena w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Royal Revolt 2: Tower Defense RPG strategia wojena z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Royal Revolt 2: Tower Defense RPG strategia wojena

  • Klinij w ikonę Royal Revolt 2: Tower Defense RPG strategia wojena na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować