Decyzje: interaktywne opowiadania. Romans i dramat

Games2win.com

Ostatnia aktualizacja 14 stycznia 2021

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 400 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz
  • Galeria

  • Funkcje Gry

  • Jak zagrać

  • Similar Games

Funkcje Gry

Przygotuj się na niezwykłą przygodę i zaskakujące zwroty akcji w grze, która przeniesie Cię do interaktywnych opowiadań. Przeżyj studenckie rozterki, zakochaj się od nowa lub odkryj potajemne spiski. Dokonuj wyborów, pochłaniaj porywające rozdziały, zasmakuj innego życia i ciesz się unikatowymi rezultatami. Przekonaj się, ile satysfakcji może dać wzięcie losu w swoje ręce. Nie zwlekaj!

Pobierz Decyzje: interaktywne opowiadania | Romans i dramat 2021 i zanurz się w najlepszych animowanych, ilustrowanych historiach, jakie kiedykolwiek poznasz!

Cechy gry:
👫 Personalizacja postaci.
👫 Wiele wyborów do podjęcia.
👫 Ekscytujące przebieranki.
👫 Kilka gatunków opowiadań do wyboru.
👫 Podejmuj decyzje w pięknie wyglądających historiach.
👫 Gra jest dostępna w 25 językach: angielskim, portugalskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, rosyjskim, chińskim uproszczonym, japońskim, indonezyjskim, tureckim, koreańskim, arabskim, holenderskim, fińskim, szwedzkim, filipińskim, norweskim, wietnamskim, tajskim, ukraińskim , Rumuński, polski, kazachski i malajski.

Wybór zawsze należy do Ciebie. Twoje decyzje uczynią z tych interaktywnych historii Twoją własną przygodę. Pobierz Decyzje: interaktywne opowiadania | Romans i dramat 2021 i wybierz swoją własną przygodę już teraz!

Przeczytaj teraz:
Królowa serc
A gdyby tak zyskać szansę na inne życie? To właśnie spotyka nieśmiałą baristkę z Królestwa Shallowsilver, która wylądowała na zamku królewskim i walczy o wyjście za Księcia! Czy sprostasz wymaganiom królewskiego życia, czy może załamiesz się pod presją?

Kryzys rodzicielski
Twoja najlepsza przyjaciółka ma 17 lat i jest w ciąży! Buzują w niej hormony, nie wie co ze sobą zrobić, a inni jej dokuczają. Jakby tego było mało, podoba Ci się jej niegrzeczny brat, a przy tym starasz się ogarnąć swoje uczucia do jeszcze innej osoby...

Weselna przygoda
Czy zdarzyło Ci się mieć pracę, której absolutnie nie cierpisz, ale musisz w niej tkwić, aby zarobić na życie? A co by było, gdybyś nawaliła w pracy i została zwolniona… by wkrótce potem zyskać szansę na rozpoczęcie pracy swych marzeń jako organizatorka wesel?

Eliksir miłosny
Jak cudowne byłoby mieć eliksir miłosny, który można by podać najprzystojniejszemu chłopakowi w szkole! W tej historii to możliwe! Nie szkodzi, że naukowcy przestrzegają przed podawaniem go ludziom. Prawda…? 🙊

Sieć kłamstw
Dokąd zaprowadzą cię twoje decyzje? Wszystko zależy od Ciebie - pobierz teraz i pozwól swojej historii się spełnić!ODWIEDŹ NAS: http://games2win.com
POLUB NAS: http://facebook.com/Games2win
ŚLEDŹ NAS: http://twitter.com/Games2win

W razie jakichkolwiek problemów z grą Decyzje: interaktywne opowiadania | Romans i dramat 2021 prosimy o kontakt pod adresem androidapps@games2win.com.

Polityka prywatności: http://www.games2win.com/corporate/privacy-policy.asp

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Decyzje: interaktywne opowiadania. Romans i dramat na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Decyzje: interaktywne opowiadania. Romans i dramat w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Decyzje: interaktywne opowiadania. Romans i dramat z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Decyzje: interaktywne opowiadania. Romans i dramat

  • Klinij w ikonę Decyzje: interaktywne opowiadania. Romans i dramat na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik
Kliknij aby zainstalować