Gemstone Legends ⚔️ darmowa gra RPG 🧙

OneMoreGame.STUDIO

Ostatnia aktualizacja 7 stycznia 2021

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 400 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz
  • Galeria

  • Funkcje Gry

  • Jak zagrać

  • Similar Games

Funkcje Gry

"Siedzicie w karczmie i nagle ...bum! Rzeczywistość zaczyna się rozpadać, mroczna magia wymyka się spod kontroli a równoległe światy przenikają się i tworzą między-wymiarowe portale." Wyrusz w pełną przygód, niebezpieczną podróż przez wiele krain i odkryj źródło chaosu, który ogarnął świat. Dosiądź potężnego smoka, przywróć porządek i równowagę sił. Graj za darmo i ocal legendarne imperium.

Zbierz drużynę przed wyprawą i odkrywaj otwarty świat nowej gry RPG w klimacie high fantasy. Pokonaj obszerny bestiariusz przeciwników i zdobądź pozycję w swojej gildii. Eksploruj mapę Chrono Realm wedle własnego uznania, dobieraj członków drużyny by optymalnie wykorzystać ich umiejętności.
Poprowadź legendarnych wojowników i odkryj wszystkie tajne ścieżki na swojej drodze do osiągnięcia ostatecznego zwycięstwa. Oswajaj smoka, aby szerzyć strach wśród sił wroga. Dopasuj swoją strategię do każdej bitwy, wypełnij mnóstwo zadań głównych i pobocznych.
W Gemstone Legends RPG czeka Cię wiele przygód i taktycznych starć.

🗺️ Eksploruj otwarty świat high fantasy RPG
🛡️ Dopasuj strategię do swojego stylu gry
⚔ Używaj specjalnych ataków do walki ze złowrogą siłą
⛏ Podnoś poziom swoich bohaterów...
🧝 Wykorzystuj ich synergię zdolności
🧙‍♂️ Stawiaj czoła codziennym wyzwaniom
🎇 Odbieraj niesamowite nagrody podczas całej gry!
🔥 Pokonaj wiele niebezpieczeństw i pal wrogów smoczym ogniem!

Codziennie odwiedzaj portal, aby mieć szansę na zebranie codziennego zwoju, w którym znajdziesz karty bohaterów. Ponadto odbieraj nagrody, które mogą być pomocne podczas twojej rozgrywki RPG, za kompletowanie codziennych wyzwań. Bądź dowódcą podczas bitew i wypełniaj codzienne misje, aby zdobyć cenne zasoby.

W grze Gemstone Legends staniesz na czele drużyny bohaterów i wraz ze swoim smokiem stawicie czoła niebezpieczeństwom, aby ocalić wiele światów od zagłady. W grze możesz liczyć na szczegółowo zaprojektowane postacie, ciekawą fabułę oraz bitwy, walki, taktykę i strategię.
Znajdź sprzymierzeńców i grajcie we wspólnej gildii. Jako smoczy jeźdźcy połączcie swoje siły w walkach przeciwko najpotężniejszym potworom. Razem zdobędziecie niezliczone skarby.

Gemstone Legends jest w trakcie produkcji. Twoja opinia będzie mieć duży wpływ na dalszy kierunek rozwoju gry. Napisz do nas, co Ci się podoba, czego się spodziewasz w przyszłości, a co powinniśmy zmienić: contact@gemstonelegends.com

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Gemstone Legends ⚔️ darmowa gra RPG 🧙 na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Gemstone Legends ⚔️ darmowa gra RPG 🧙 w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Gemstone Legends ⚔️ darmowa gra RPG 🧙 z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Gemstone Legends ⚔️ darmowa gra RPG 🧙

  • Klinij w ikonę Gemstone Legends ⚔️ darmowa gra RPG 🧙 na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik
Kliknij aby zainstalować