Features & Details

Prowadzić brygadę bohaterów do wojny z korporacją Tetracorp w najlepszej grze strzeleckiej. Zbuduj swoją strategię na polu bitwy i zabij swojego wroga ze wszystkich stron. Twórz bezgraniczne operacje w trybie gry online. Weź broń z arsenału zabijania i wyrównaj żołnierzy z unikalnymi umiejętnościami strzelców. Akceptujesz wyzwanie?
 
Wypróbuj bezpłatne wydarzenie zombie! Hit i nie zostawiaj zombie żadnych żywych !! Czy jesteś bohaterem przetrwania?

  
POKRYWA FUNKCJE POŻAROWE
- doświadczenie nowego strzelca. Dołącz do oporu i dowodzcie tą rewolucją jako prawdziwy bohater wojenny. Weź broń, strajkuj armię wroga gradem pocisków, granatami, masywnymi armatami. Zwolnij wściekłość tej wojny!
 
- Nowoczesny KONTROLA, które sprawiają, że jesteś NIEZWYKŁY i imponujący. Podłącz palec do spustu. PRASA I POWROTNA!
 
- Grafika HD z NIESZCZĘKAMI ŚRODOWISKAMI, szczegółowe sceny pełne cząstek i grapeshot .. Wszystko wchodzi w interakcję z tobą i twoimi żołnierzami.
 
- Zostań prawdziwym żołnierzem weteranów w TRENINGU ONLINE TRENINGU, wprowadzając się w szaloną i dynamiczną przygodę z NON STOP ACTION przeciwko innym zabójcom. Nie przerywaj strzelania z najlepszą grą komandosów i snajperów.
 
- Dostarczcie sobie wielkiego REAL ARSENAL. Nigdy nie widziałeś tak realistycznych broni w grach strzeleckich: pistoletach, strzelbach, karabinach, snajperach, granatach ... poczuć się jak prawdziwa komenda!
 
- Stań na polu bitwy z różnych perspektyw. Alternate wśród najemników w REAL-TIME, znaleźć ostateczną kombinację wygrać wojnę w ostatecznej grze zabijania.
 
- Zbuduj swoją drużynę ASSASSIN SOLDIER z unikalnymi umiejętnościami: hacker, snajper, człowiek rozbiórki ... Odblokuj nowy EPIC CHARACTER, taki jak bazooka lub strzelec! Czy widziałeś kiedyś nadmuchiwany dinozaur na polu bitwy?
 
 
TETRACORP zajmuje kilka obszarów na całej planecie, tłumiąc wioski, przejmując ich zasoby i kontrolując każdą komunikację. Powstała nowa opozycja i nadszedł czas na wyeliminowanie tego zagrożenia.
 
Posłuchaj wezwania do służby. Ustaw swoją brygadę najemników i rozpocznij podróż na bitwę, preludium największej wojny, jaką Ziemia kiedykolwiek widziała. Odkrycie nowego materiału, elementu 115, może decydować o losie ludzkości i nie może wpaść w ręce Tetracorp.
 
W programie Cover Fire będziesz bohaterem prowadzącym oddział weteranów przez oblężone miasta, pustynie i pola zdobyte przez partyzantkę i pokonać wszystkich wrogów w grze wojennej z największym, największym arsenałem graficznym i najlepszą rozgrywką w sklepie.
 
Ostateczne doświadczenie wojenne. Intuicyjne sterowanie mające na celu stworzenie całkowicie immersywnego uczucia. Założyć osłonę, cel, strzelić i wyeliminować to zagrożenie. Nie pozwól, by terroryści posiadali świat w najlepszej grze strzeleckiej!
 
Jako przywódca buntu będziesz musiał stawić czoło armii wrogiego korpusu: elitarnych żołnierzy, śmiercionośnych jednostek, mechów z nieprzeniknionymi tarczami, potężnych czołgów ... Przejmij kontrolę nad bojownikiem, zajmij się konfliktem jako rzeczywistą machiną wojenną. Zostań legendą tej wojny światowej w najbardziej wciągającej multiplayer fps.
 
 
- Challenging Story mode. Walcz z Tetracorp i poprowadź najemników w każdej misji. Najlepsza gra w najatrakcyjniejszej grze strzeleckiej.
 
- Poczuj nowe doświadczenia w grach strzeleckich. Naciśnij ekran, pociągnij spust. Zniszcz i unicestruj wszystkich złych ludzi za pomocą potężnej broni i dobrze przygotowanego zespołu bohaterów!
 
- Uaktualnij umiejętności i umiejętności każdego członka zespołu: uczyń je szybszym, silniejszym, bardziej śmiertelnym. Wyposażyć je w najlepsze pistolety i przekładnie. Zbuduj komendę dowodzenia i poprowadź ich do zwycięstwa.
 
Bezgraniczna strzelanka!
 
 
Czy będziesz w stanie zniszczyć wszystkich wrogów w tej krwawej wojnie? Witamy w oporze. Witamy w Cover Fire.
 
 
ODWIEDŹ NAS:
 
Http://facebook.com/CoverFireGame/
Http://generagames.com

Graj Cover Fire: free shooting games Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Cover Fire: free shooting games