Features & Details

Zostań władcą własnego średniowiecznego miasta i opracuj strategie, dzięki którym Twoja wioska stanie się potężnym imperium. Zaprezentuj swój ekonomiczny geniusz, handluj z kupcami z innych królestw i zapewnij dobrobyt swemu zamkowi w czasach średniowiecznych imperiów. Eksploruj świat i odkrywaj tajemnicze zakątki mapy w poszukiwaniu cennych skarbów, lecz wystrzegaj się złowrogich orków.

GŁÓWNE FUNKCJE AOK:


🛡️ Zbuduj i personalizuj swój średniowieczny zamek
🛡️ Wytwarzaj produkty i handluj nimi, po czym wznieś ponad 80 różnych budynków
🛡️ Twórz potężne sojusze, dyskutuj na czacie i stań się częścią wielkiej społeczności
🛡️ Odkryj świat pełen magii i tajemnicy, odkrywaj jego krainy i sięgaj po ich cenne skarby
🛡️ Spotkaj fantastyczne rasy, takie jak krasnoludy, elfy i orki

ZBUDUJ SWOJE ŚREDNIOWIECZNE IMPERIUM


Zaprezentuj swe ekonomiczne umiejętności w grze łączącej strategiczne rozwijanie imperium i zarządzanie zasobami. Zbieraj, produkuj i wymieniaj zasoby, aby rozbudować swój zamek i stworzyć zeń niezdobytą fortecę!
Wykorzystuj zdobyte skarby do dekoracji średniowiecznego miasta, personalizacji budynków i rozwoju Twojej społeczności. Wznieś mury obronne i staw czoło najeźdźcom. Wydobywaj zasoby – kamień, złoto i srebro – aby ukończyć budowę murów zamku. Zbieraj drewno i rozwijaj tartaki, aby zapewniać materiały do budowy koszar, domów, murów i innych budynków.

CZERP KORZYŚCI Z HANDLU


Uwolnij swoje umiejętności handlowe i zostań najpotężniejszym kupcem w regionie. Wytwarzaj cenne towary i wymieniaj towary oraz zasoby z innymi graczami i kupcami na targu. Rozszerzaj swoje wpływy poprzez handel i negocjacje, przejmując obszar za obszarem. Zbuduj imperium na fundamentach ze złota – moneta po monecie. Zainwestuj swoje bogactwa lub zachowaj je dla siebie. W tej opartej na rywalizacji grze handlowej decyzje należą do Ciebie.

DOŁĄCZAJ DO SOJUSZÓW I TWÓRZ GILDIE


Hordy orków usiłują rozbić Twoje mury i umocnienia. Zaplanuj zamach na ich watażkę, zanim będzie za późno. Połącz siły z najpotężniejszymi z władców zamków. Czy posiadasz umiejętności dyplomatyczne do zawiązywania potężnych sojuszów i zabezpieczenia szlaków handlowych? Czy masz dość strategicznego talentu, aby pokonać wrogów i obronić swój zamek w epickich bitwach MMO? W Empire: Age of Knights znajdziesz niezliczonych wrogów i mnóstwo terenów do podboju. To średniowieczna gra strategiczna, w której każda decyzja może oznaczać dobrobyt lub marny kres Twojego zamku.

WYKORZYSTAJ MAPĘ EKSPLORACJI DO PODBOJU NOWYCH TERYTORIÓW


Odkrywaj nowe terytoria na mapie eksploracji i poznaj ich legendy i tajemnice. Zwerbuj potężną armię, która umożliwi Ci podbój ważnych terenów i odparcie okrutnych orków. Spróbuj szczęścia – wypraw się na poszukiwania skarbów i rozwiąż tajemnicze zagadki dawnych imperiów. Bierz nowe prowincje w swoje posiadanie i ciesz się związanymi z nimi nagrodami oraz swoją pozycją w czołówce władców zamków.

Facebook: https://www.facebook.com/EmpireAgeofKnights
Ochrona danych osobowych, warunki użytkowania oraz dane kontaktowe: https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/
*Ta aplikacja jest całkowicie darmowa, wymaga połączenia z internetem i umożliwia opcjonalne zakupy w grze.

Graj Empire: Age of Knights Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Empire: Age of Knights