Features & Details

Zostań najpotężniejszym z rycerzy i przekształć swe średniowieczne miasto w potężne imperium. Pomnażaj swoje bogactwa, handluj z sąsiednimi królestwami i zadbaj o pomyślną przyszłość swego zamku. Eksploruj świat i odkrywaj tajemnicze zakątki mapy w poszukiwaniu cennych skarbów, lecz strzeż się złowrogich orków.

Wiele się zmieniło od czasów ostatniej inwazji orków na te ziemie. Świat ludzi powrócił do względnej normalności. Korzystając z czasów pokoju, tutejsi władcy zakładają nowe królestwa i wznoszą wspaniałe zamki. W okolicy kwitnie handel. Na horyzoncie gromadzą się jednak czarne chmury…

STWÓRZ SWOJE WŁASNE ŚREDNIOWIECZNE IMPERIUM
Zostań władcą w nowej grze strategicznej łączącej elementy budowy imperium i zarządzania zasobami. Zbieraj, produkuj i wymieniaj zasoby, aby wznieść swój własny zamek i stworzyć zeń niezdobytą fortecę! Wykorzystaj zdobyte skarby do dekoracji swojego średniowiecznego miasta i personalizacji budynków.

EKSPLORUJ MAPĘ ŚWIATA
Odkrywaj nowe terytoria na mapie eksploracji i poznaj ich tajemnice. Zwerbuj potężną armię, która umożliwi Ci podbój cennych terenów i odparcie okrutnych orków. Wypraw się na poszukiwania skarbów i zdobywaj prowincje pełne atrakcyjnych nagród.

WOJNA CZY POKÓJ – DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE
Wybierz odpowiadającą Ci strategię i rywalizuj z innymi rycerzami w walce lub handlu. Uwolnij drzemiącego w Tobie bohatera! Wciel się w kupca i wymieniaj towary i zasoby z innymi graczami oraz handlarzami na targu. Zostań najpotężniejszym tyranem i zmiażdż rywali swą żelazną pięścią. Zawieraj sojusze ze znajomymi, aby pokonać wspólnych wrogów, i tocz wielkie bitwy z milionami graczy na gigantycznej, interaktywnej mapie świata. Dobry plan i odpowiednia strategia to podstawa!

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE GRY
🛡️ Wznieś swój własny średniowieczny zamek i nadaj mu niepowtarzalny styl
🛡️ Wybierz swą ścieżkę ku chwale: handel lub walka
🛡️ Eksploruj świat, odwiedzaj nieznane królestwa i odkrywaj ich skarby i tajemnice
🛡️ Produkuj i wymieniaj zasoby niezbędne do wzniesienia ponad 80 różnych budynków
🛡️ Zawieraj potężne sojusze, omawiaj strategie ze znajomymi na czacie i dołącz do ogromnej społeczności graczy
🛡️ Spotkaj fantastycznie stworzenia i postaci, jak krasnoludy, elfy, a nawet orki

Czy posiadasz dyplomatyczne umiejętności do zawiązania potężnych sojuszów i wytyczenia szlaków handlowych dla rozwoju Twojego królestwa? Czy masz dość strategicznego talentu, aby pokonać swoich wrogów i obronić swój zamek w epickich bitwach MMO? Oferująca niezliczonych wrogów do pokonania i rozległe tereny do podboju gra Empire: Age of Knights skoncentrowana jest wokół strategicznej rozgrywki, w której każda decyzja może oznaczać wspaniały sukces lub marny kres dla Twojego zamku.

Problemy i pytania: http://support.goodgamestudios.com/?lang=pl&g=50
Facebook: https://www.facebook.com/EmpireAgeofKnights
Ogólne warunki użytkowania: https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/#terms
Ochrona danych osobowych: https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/#privacy-mobile
Dane firmowe: https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/#imprint


* Ta aplikacja jest całkowicie darmowa. Umożliwia też dokonywanie nieobowiązkowych zakupów.
Gra wymaga połączenia z Internetem.

Graj Empire: Age of Knights Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Empire: Age of Knights