Cool Goal!

Cool Goal!

Action | Gismart

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 27 lutego 2020

Funkcje Gry

Wyceluj, strzel i... GOL! Pamiętaj tylko, żeby nie skosić CAŁEJ drużyny przeciwnika zanim trafisz w siatkę.

Poznaj Cool Goal — grę w piłkę nożną, podczas której przetestujesz posiadane umiejętności celowania, strzelania i logicznego myślenia! Zadanie? Strzelaj perfekcyjne gole. Zawsze. Aby to zrobić, musisz z uniknąć spotkania z niezliczonymi graczami przeciwnika, którzy zrobią wszystko, aby stanąć między Tobą a bramką! Poznaj zupełnie nowy rodzaj „gry w futbol”, która wymaga nie tylko sprawności fizycznej, ale i umysłowej.

Rozwiązuj kolejne łamigłówki podczas niekończącej się rozgrywki, nieustannie szlifując umiejętności gry w piłkę w drodze do mistrzostwa. Ćwicz umiejętności praktyczne, takie jak podkręcanie piłki, aby niczym gwiazdy futbolu w niemal magiczny sposób panować nad torem lotu piłki. A gdy już strzelisz idealną bramkę, patrz jak Twoja piłka staje w płomieniach — nie uwierzysz, jak nieokiełznane mogą być futbolowe łamigłówki!

W miarę postępów przejdziesz na kolejne poziomy gry, staniesz przed nowymi wyzwaniami, zagrasz na nowych stadionach — przed Tobą masa dobrej piłkarskiej zabawy! Każdy poziom to inne wyzwanie, dzięki któremu przetestujesz kolejne umiejętności dotarcia do bramki. Gracze przeciwnika przyjmują nowe pozycje, przemieszczają się, stwarzają trudne sytuacje — zrobią wszystko, aby uniemożliwić Ci strzał! Każdy kolejny stadion ma wyjątkowy wygląd i temat przewodni. Wyobraź sobie grę w piłkę w środku lasu albo bramkę na plaży — w Cool Goal wszystko się może zdarzyć!

Przygotuj się na niewiarygodną piłkarską przygodę, podczas której sprawdzisz nie tylko swoją celność, ale i bystrość! Pora powitać króla futbolowych gier i przetestować Cool Goal!

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Cool Goal! na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Cool Goal! w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Cool Goal! z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Cool Goal!

  • Klinij w ikonę Cool Goal! na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować