Features & Details

Walka królestw, walcz z armiami, buduj zamek I podbijaj imperium strategią czasu rzeczywistego w tej epickiej RPG online dla wielu graczy. Pobierz grę Clash of Kings, aby poznać świat fantasy średniowiecznych działań PVP w epickich grach wojennych.

Walcz z królestwami, używaj smoków, aby zwiększyć swoje umiejętności I zdobyć imperium w grze wojennej dla wielu graczy, która podzieli Twoją armię z wrogami I przyjaciółmi. Bitwa zaczyna się z nową armią do walki, czterema nowymi cywilizacjami do zbadania I nowym systemem rankingowym popularności, do dominacji – dołącz do gry online Clash of Kings I graj w strategię wojny w czasie rzeczywistym w tym RPG, aby kontrolować wszystkie królestwa CoK.

CoK – Top 5 powodów, dla których warto pobrać:

1. Zagraj w CoK z grą MMO w czasie rzeczywistym z tysiącami graczy na całym świecie

2. Walcz z innymi królestwami, ulepszaj smoki I swoją armię, zbieraj zasoby I buduj imperium w tej epickiej grze wieloosobowej


3. Walcz przeciwko wrogiemu zamku, pałacowi lub królestwu I poruszaj się po fantastycznym świecie CoK

4. Zagraj w taktyczną strategię bitewną MMO w czasie rzeczywistym I buduj sojusze z innymi władcami I przywódcami


5. Walcz I podbijaj królestwa w czterech zupełnie nowych cywilizacjach I walcz o utrzymanie rankingu popularności imperium na internetowym polu bitwy RPG I CoK.

Walcz z innymi władcami I trenuj żołnierzy w ogromnej grze online PVP. Walcz o kontrolę nad królestwem, zbuduj armię I wzmocnij swoją obronę, ulepszając swój zamek, pałac, smoki I koszary, aby wytrzymać nawet najsilniejszy atak PVE.

Graj strategią czasu rzeczywistego, aby wzmocnić kontrolę nad swoimi królestwami, ulepszaj swój sprzęt I walcz w epickiej wojnie MMO, aby obronić swój zamek przed atakiem wroga. Zdobywaj zasoby dla swojej armii I ulepszaj swój pałac, rozwijając farmy I tartaki. Twórz strategiczne sojusze z innymi liderami I utrzymuj je dla swojej korzyści.

Wysyłaj smoki w podróż, by przywoziły prezenty dla twojego królestwa, wykorzystaj taktyczną rozgrywkę MMO RPG, aby zapobiec oblężeniu pałacu, walcz z wrogami I zarządzaj zasobami pałacu, aby stać się jednym z najpotężniejszych panów w imperium Clash of Kings.

Poznaj nowe cywilizacje smoków, Vikingów, Yamato I Huaxii, zdobywaj wszystkie nowe terytoria. Dzięki nowym bohaterom, którzy mają własne specjalizacje walczące z nimi w starożytnej dolinie, ci walczący w boju wojownicy są gotowi do intensywnej walki w ciągle rozwijającym się świecie fantasy dla wielu graczy.Pobierz grę Clash of Kings, walcz z wrogami, aby uzyskać najlepsze rozliczenia w funkcji popularności I przejąć kontrolę nad królestwem w tej epickiej MMO I PVP wojnie.

Połącz się z Clash of Kings!
• Facebook: https://www.facebook.com/Clash.Of.Kings.Game

• Google+: https://plus.google.com/communities/102750039774058615160

• Twitter: https://twitter.com/ClashOfKingsCOK

• YouTube: https://www.youtube.com/c/clashofkingsmmogame


Masz problemy? Wyślij wiadomość e-mail na adres cok@elex.com, aby skontaktować się z nami, lub skontaktuj się z obsługą klienta, klikając na liście Billboardu twojego zamku.

Polityka prywatności I Warunki usługi: https://cok.elex-tech.com/privacy.html

Graj Clash of Kings : New Crescent Civilization Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Clash of Kings : New Crescent Civilization