Red Ball 3: Jump for Love

Red Ball 3: Jump for Love

Zręcznościowe | HeroCraft Ltd.

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 13 grudnia 2019

Funkcje Gry

„Najlepsza w grze Red Ball 3 jest różnorodność dostępnych łamigłówek” – GamePro
„Spróbujcie tej gry, jeśli szukacie czegoś więcej niż kolejnej platformówki” – AppSpy
„Istotą Red Ball 3 jest doskonała rozgrywka platformowa obfitująca w błyskotliwie zaprojektowane poziomy” – Slide To Play

Uwaga, fani gatunku arcade, skakania i platformówek, potrzebujemy waszej pomocy! Czerwona Kulka przepadnie bez Waszego sprawnego intelektu, błyskawicznego refleksu i doskonałych umiejętności!

Różowa, miłość jego życia, została siłą i podstępem porwana przez odwiecznego wroga – zdradziecką Czarną Kulkę! Pełna niebezpieczeństw droga wiodąca do ukochanej naszego bohatera wiedzie przez zielone doliny i wąwozy, sekretne jaskinie i skaliste rozpadliny, wreszcie pustynie i wulkany.
Na śmiałków czekają niezmordowane poszukiwania optymalnych szlaków przez kolejne poziomy, susy nad przepaściami bez dna, przejażdżki wózkami i windami, loty helikopterem i wyścigi kolejką górską. Tocz się w najlepsze jako różowy owal, skacz niczym elastyczna piłka, (nie) pękaj jak balon i szybuj w dół jak kamień, zanim zaczniesz wędrówkę od początku.
Wyjątkowa nagroda czeka na tych bohaterów, którzy z powodzeniem ukończą wędrówkę przez wszystkie 20 poziomów: szansa na wybór nowej skórki! Czad, no nie?

PLATFORMÓWKA 2D OPARTA NA ZASADACH FIZYKI
Wielbiciele gatunku gier platformowych 2D docenią klasyczną mechanikę rozgrywki i dobrze odzwierciedloną fizykę Red Ball 3: sterowanie trzema przyciskami, ruch obiektów, przechodzenie po ruchomych platformach, ukryte tunele, czekające na odkrycie tajemnice, zbieranie gwiazdek i bezmiar skoków wykonanych w imię miłości.

SPRAWDZIAN REFLEKSU
Niech pozornie prosta stylistyka i minimalistyczna szata graficzna cię nie zwiodą: ta gra okaże się zaskakującym wyzwaniem i treningiem dla twoich szarych komórek. Będziesz przemierzać poszczególne poziomy niezliczoną ilość razy w poszukiwaniu idealnego rozwiązania wszystkich łamigłówek. Do perfekcji wyćwiczysz pamięć mięśniową i swój wrodzony refleks, bez których nigdy nie zdołasz dobrać odpowiedniej prędkości, siły skoku i bezwładności.

TWÓJ WIEK NIE MA ZNACZENIA
Otwierająca grę scenka filmowa z historią miłosną, będący jej bohaterem beztroski wędrowiec wyglądem przypominający przerośnięte warzywo z nadpobudliwością ruchową, prosta oprawa graficzna, pełna życia ścieżka dźwiękowa – każdy z tych atutów przemówi zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

_____________________________________

FOLLOW US: http://twitter.com/Herocraft
WATCH US: http://youtube.com/herocraft
LIKE US: http://facebook.com/herocraft.games

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Red Ball 3: Jump for Love na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Red Ball 3: Jump for Love w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Red Ball 3: Jump for Love z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Red Ball 3: Jump for Love

  • Klinij w ikonę Red Ball 3: Jump for Love na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować