Wesele. Gry dla dziewczyn

Hippo Kids Games

Ostatnia aktualizacja 26 czerwca 2020

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 400 milionów graczy!

Używasz już BlueStacks? Włącz już teraz
  • Galeria

  • Funkcje Gry

  • Jak zagrać

  • Similar Games

Funkcje Gry

Wreszcie! Kuzyn Hippy bierze ślub! Całe miasto Hippo czeka na tego planistę ślubu. Ale przyjęcie weselne ze wspaniałą narzeczoną i przystojnym panem młodym odbędzie się nieco później. Teraz przygotowania do ślubu idą pełną parą. Czas odwiedzić sklep ślubny, wybrać sukienki, zrobić makijaż i oczywiście znaleźć najpiękniejsze kwiaty na najbardziej niesamowity bukiet. Oznacza to, że czekają na Ciebie nowe ciekawe gry dla dziewczyn i niesamowity ślub twoich marzeń!

Nowa gra zawiera najlepsze elementy z gier dla dziewcząt. Planner ślubny Hippo to nie tylko ekscytujące gry ubieranki i zadziwiające suknie ślubne, nie tylko niesamowity makijaż i duża impreza. Czekają na nas ciekawe przygody! Te przygody zaczynają się od samego rana. Przygotowanie weselne to nie tylko gra, ale bardzo poważne zadanie. Impreza będzie niesamowita! Przed zerwaniem kwiatów na bukiet ślubny Hippy powinna sama się zadbać. Weź prysznic, zjedz śniadanie, zagraj w gry ubieranki i zacznij grę. Przed pójściem do sklepu ślubnego odwiedzimy farmę kwiatową i wyhodujemy najpiękniejsze kwiaty. Następnie odwiedzimy kwiaciarnię, aby ozdobić nasz bukiet. Ale nie wszystkie zadania będą łatwe. Na naszej drodze będzie wiele przeszkód, zabawnych sytuacji i ciekawych zadań. Niech zacznie się gra! Czeka na Ciebie zadziwiająca impreza i ślub twojego snu! Narzeczeni osobiście zapraszają na imprezę.

Przyjęcie weselne w Hippo oraz wszystkie nasze gry dla dziewczyn są całkowicie bezpłatne! Baw się dobrze przygotowując się do ślubu. Bądź na bieżąco, zostań z nami i spędzaj czas ze swoimi dziećmi, grając z nimi nasze bezpłatne gry edukacyjne.

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Wesele. Gry dla dziewczyn na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Wesele. Gry dla dziewczyn w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Wesele. Gry dla dziewczyn z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Wesele. Gry dla dziewczyn

  • Klinij w ikonę Wesele. Gry dla dziewczyn na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik
Kliknij aby zainstalować