Features & Details

wyzwanie superbohatera kung fu
Rozpoczęła się wojna "Kung fu attack: offline action RPG"! Zanurz się w pełną akcji przygodę wojenną tej wojowniczej gry z brutalnymi i niezapomnianymi awanturnikami. Uratuj świat grając jako walczący bohater wieku śmiertelników. Podobnie jak w innych wojowniczych grach bitewnych, musisz walczyć jako Bohaterowie Kung Fu walczący o wolność i chwałę.

walcząc z królem pierścienia
Dołącz do klubu walki z atakiem kung fu i walczącymi mistrzami, aby stać się wrogim koszmarem w epickiej walce z Mistrzami Kung Fu! Spraw, by mistrzowie kung fu rzucili się na pole walki! Szybkość jest kluczem do zwycięstwa w walce wręcz. Bójka zmusi cię do użycia taktyki śmiertelnego starcia, niszczącej broni i magii bojowej w wyzwaniu Kung Fu.

walczący bohaterowie
Wybierz rywali, aby stali się nie do pokonania walczącym w tej szybkiej grze akcji! Zrób decydujący cios, śmiertelny cios i krytyczną zagładę przeciwko każdemu walczącemu superbohaterowi Kung Fu na liście bojowej, aby zostać mistrzem walki!

prawdziwe szaleństwo walki
Zachowuj się jak cień Kung Fu Champions, aby pokonać wszystkich przeciwników na arenie walki. Udowodnij swoje umiejętności w pojedynkach bohaterów chińskiego wojownika z bohaterami Kung Fu i pozostaw resztę legendarnej opowieści o wojnie! Zaprezentuj potężne umiejętności walki ulicznej w trybie fabularnym i wyeliminuj przeciwników z listy, aby walczyć. Dołącz do areny bitwy "kung fu attack: offline action RPG" ze sławnymi postaciami i bądź najzdolniejszym wojownikiem w grze wojownika.

doskonal swoje umiejętności, aby być wyżej
Przestudiuj wszystkie tajne techniki walki w trybie treningu. Opanuj nowe kombinacje ataków w zwarciu i technik walki, by zmiażdżyć przeciwników w rewolucji najlepszych gier walki. Musisz tylko wybrać swojego przeciwnika i walczyć z nim jak najwięcej. Styl walki jest pod Twoją kontrolą. Możesz próbować działać szybciej niż twój rywal, lub możesz użyć swoich zdolności ochronnych, aby wyczerpywać wroga. Miej oko na każdy ruch wroga, który walczy przeciwko tobie. Użyj ciosów i kopnięć z dokładnością i szybko. Podejmij decyzję we właściwym czasie, atakuj przeciwnika uderzeniami i kopnięciami we właściwym czasie i zablokuj atak wroga, wykorzystując dokładność i szybkość swoich działań. Użyj siły przeciwnika przeciwko sobie. W sensie prawdziwej gry bojowej, walczącej z spójnym działaniem jest mocna, otrzymujesz wizualną i sensoryczną podwójną przyjemność, ciągłą pasję i krew w tym samym czasie. Ulepsz swojego wojownika specjalnymi mocami, aby przekształcić go w prawdziwego superbohatera Kung Fu!

walcz jak mistrz, aby uzyskać chwałę walki
Ciesz się rewolucją klasycznych gier Kung Fu Attack, w której możesz doświadczyć prawdziwej walki kung fu pomiędzy prawdziwymi superbohaterami. Jeśli lubisz gry akcji, nigdy nie przegap tego!

Graj Kung fu attack: offline action RPG Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Kung fu attack: offline action RPG