Robot gry dla małych dzieci

Robot gry dla małych dzieci

Educational | Abuzz

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 30 sierpnia 2019

Funkcje Gry

Bądź kreatywny i tworzyć własne Robots kreskówek poprzez dodanie i dopasowanie dziwne przedmioty z domu i garażu.

Ten darmowy puzzle labirynt stylu aplikacja może być zabawy edukacyjne lub po prostu ekstra. Będziesz nauki lub doskonalenia umiejętności, takie jak umiejętność rozwiązywania problemów; szybkie podejmowanie decyzji; kreatywne i elastyczne myślenie; umiejętności precyzyjnego silnika i pracującej pamięci; i koordynacja ręka-oko.

Można zrobić serce z wentylatorem, udać się żarówki, twarz z radia, głowę z puszka, włosy z miotłą, serce zegara, nogi z sprężynami, ciała z budynku bloki, serce z psem kości zwierząt, ciała z miękkich zabawek, głowę z hełmem, body z rzutkami, rogi z antenami zwierząt itp Dzięki swojej wyobraźni i ponad 200 części (narzędzia ogrodnicze, zardzewiałe narzędzia, zabawki grasz, wspólnych obiektów domowych) w celu połączenia, możliwości budowania są nieograniczone. Dołącz do nogi, ciało, ręce i głowę - i doprowadzić robota mechaniczną do życia!

Następnie wyścig bot w pokoju dziecka, znajdując drogę przez klocków, samochodzików, Bouncing Balls, instrumenty muzyczne, itp latać, skakać, odbijać, kierunki zmian, przyspieszenia - upewnij się, że robot zbudowany jest idealnie. Po drodze zbieraj 3 gwiazdki i znaleźć czerwone drzwi, aby spełnić Twoje przyjaciela robota.

Można też wybrać się Układu Słonecznego, ale należy uważać na przeszkody w postaci kosmicznych, komety, astronauta, satelity itp poruszać w górę iw dół, w prawo lub w lewo i złapać gwiazdy. A jeśli trafisz którejkolwiek z przeszkód potem twoi części robot może pęknąć. Więc uważaj na tarczy i dostać go mieć warstwę ochronną wokół i nic nie może trafić robota wtedy.

Wzorzec tematem jest najnowszy dodatek do naszej gry. latać cartoon robot po labiryncie do osiągnięcia trofeum i zebrać trzy gwiazdki ö drodze. Ale nie zbyt przytulne, jak masz jakieś skały, planety, rakiety, statki kosmiczne i UFO cię powstrzymać przed dotarciem do celu.

Następnie dodaliśmy także grę wyścigową. Cztery utwory, trzy gwiazdy i wiele przeszkód robotów jest to, co dostaniesz. Latać wysoko na niebie i zmienić pas ruchu, po prostu umieszczając palec, gdzie chcesz iść. Istnieją inne roboty wyścigowe ze sobą i dlatego należy zachować ostrożność, aby nie wpadać na nich.

Ta edukacyjna gra logiczna jest akcją z zabawnymi animacjami, cute grafiki, robota balony pop, wyjątkowej muzyki w tle, itp - to wszystko sprawi, że się świetnie bawić podczas gry i uczenia się.

Ujawnienie danych osobowych:
Jako rodzice sami iAbuzz trwa dobre samopoczucie dzieci i prywatność bardzo poważnie. Nasza aplikacja, nie zbiera danych osobowych lub połączyć się z witryn społecznościowych.

Odpowiedź proszę:
Jeśli masz jakieś uwagi i sugestie, w jaki sposób moglibyśmy dalszej poprawy projektowania i interakcji z naszych aplikacji i gier, odwiedź naszą stronę internetową www.iabuzz.com lub zostaw nam wiadomość na kids@iabuzz.com

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Robot gry dla małych dzieci na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Robot gry dla małych dzieci w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Robot gry dla małych dzieci z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Robot gry dla małych dzieci

  • Klinij w ikonę Robot gry dla małych dzieci na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować