Features & Details

Pobierz aplikację karcianą Makao od LITE Games i od razu rozpocznij granie. Gra jest dostępna w języku polskim i można grać w nią w dowolnym miejscu i dowolnym czasie!

Dzięki wielu odmianom Makao jest bez wątpienia najpopularniejszą grą karcianą na świecie. Do osiągnięcia wygranej potrzebna jest odpowiednia strategia i dobre karty – każde rozdanie jest inne, więc Makao zapewnia za każdym razem niepowtarzalną rozrywkę!

Zasady są nieskomplikowane i łatwe do opanowania. Dostępnych jest wiele odmian gry, a wersja LITE Games umożliwia zmianę reguł w zakresie liczby kart, kierunku, dżokerów, dobierania kart i nie tylko...!

Charakterystyka:

• Całkowicie darmowa gra dostępna w języku polskim!
• Optymalizacja pod kątem smartfonów i tabletów
• Proste zasady z możliwością ich modyfikacji
• Rozgrywka dostosowana do nowicjuszy i zaawansowanych graczy
• Gra z 4 przeciwnikami

Gra Makao na system Android jest dostępna w następujących wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej, włoskiej, japońskiej, koreańskiej, holenderskiej, hiszpańskiej, portugalskiej, tureckiej i rosyjskiej.

Pobierz darmową aplikację karcianą i graj na smartfonie lub tablecie bez konieczności rejestracji! Pobierając niniejszą grę, użytkownik zgadza się na nasze Zasady i warunki (http://www.lite.games/de/agb/). Do korzystania w pełni z możliwości aplikacji wymagane jest połączenie internetowe.

Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym graczom! Mamy nadzieję, że nasza aplikacja dostarcza wszystkim dużo radości.

Potrzebujesz pomocy? Znajdziesz nas tutaj:

https://www.lite.games/support/
support@lite.games

Aby pobrać więcej aplikacji na system Android, odwiedź naszą stronę:

http://www.lite.games
https://www.facebook.com/LiteGames

Dziękujemy za grę!

Ochrona danych osobowych
Ochrona danych osobowych naszych użytkowników i klientów jest dla nas sprawą najwyższej wagi. Polityka ochrony danych Lite Games jest zgodna z obowiązującymi przepisami federalnej ustawy o ochronie danych ("Bundesdatenschutzgesetz"), ustawy o telemediach ("Telemediengesetz") i przepisami ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych ("GDPR"). Pobierając i instalując tę aplikację zgadzasz się, że przeczytałeś, zrozumiałeś i bezwarunkowo akceptujesz nasze Ogólne Warunki Handlowe (http://tc.lite.games) oraz Politykę Prywatności (http://privacy.lite.games). Użytkownik zgadza się w szczególności na zbieranie i/lub przesyłanie danych (w tym ids urządzeń i adresów IP) w celu zoptymalizowania naszej reklamy w aplikacji oraz zwiększenia jej wydajności i ukierunkowania.
Jeśli nie zgadzasz się z naszymi Zasadami i Warunkami oraz naszą Polityką Prywatności, nie powinieneś w żaden sposób korzystać z naszych aplikacji lub usług.

Graj Makao gra karciana po polsku Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Makao gra karciana po polsku