Features & Details

Poznaj ogromny zamek księżniczki w domku dla lalek i stwórz własną bajkową historię. Pobierz aplikację teraz i zacznij rządzić swoim królestwem!
Czy zawsze chciałaś być księżniczką w swoim wymarzonym domku z bajki? Właśnie twoje marzenie się spełniło! Teraz możesz być księżniczką we własnym domku dla lalek. Zwiedzaj ogromny zamek i baw się w udawanie! To świat wyobraźni, w którym nie ma ograniczeń dla kreatywności i zabawy.

* Graj w gry dla dzieci o księżniczce
W tym wyjątkowym zamku możesz stworzyć własną, oryginalną historię księżniczki. Możesz nawet ubierać każdą małą księżniczkę w tej grze. Wybieraj urocze sukienki i pokazuj swój modowy zmysł w tych grach o księżniczkach.

* Sala tronowa księżniczki
Spraw, by postaci zasiadały na błyszczących tronach i przeprowadzały królewską dyskusję! Jedz pyszne jedzenie i opowiadaj o wydarzeniach w mieście. Przeglądaj każdy zakątek tej komnaty, aby znajdować i ukrywać tajemnice!

* Kuchnia księżniczki
Ilekroć twoja księżniczka jest głodna, udaj się do kuchni i zjedz trochę chrupek. Karm bohaterów pysznym jedzeniem i przygotowuj więcej jedzenia na później! Jest tu wiele przydatnych przedmiotów. W tej królewskiej kuchni zawsze coś się gotuje!

* Sypialnia księżniczki
Rozwijaj swoje umiejętności opowiadania, bawiąc w udawanie. W sypialni księżniczki możesz sprawdzić wspaniale zaprojektowany pokój pełen niesamowitych przedmiotów. Pomóż swojej księżniczce przygotować się w domku dla lalek.

* Princess Airport
Leć wysoko i idź spotkać swoich królewskich przyjaciół. Poznaj każdy zakątek lotniska i przygotuj się na podróż na wakacje! Pochwal się swoją kreatywnością poprzez opowiadanie historii i odgrywanie ról.

* Potworny Dom
Poznaj nowych sąsiadów księżniczki. Niektóre niegrzeczne małe księżniczki i książęta zakradają się do ogrodu i bawią. Odkryj więcej w Monster House.

Kluczowe właściwości:
- 9 ekscytujących pokoi do odkrycia.
-15 nowych postaci, w tym księżniczki, książęta, królowie, królowe i żołnierze.
- różne królewskie przedmioty do zabawy!
- dotknij, przeciągnij i zbadaj każdy obiekt. Sprawdź, co się stanie!
- ten wymarzony domek dla księżniczek jest całkowicie bezpieczny i wolny od reklam!
- stworzony dla dzieci w wieku 6-8 lat, ale wszyscy będą się dobrze bawić w tym domku dla lalek.

Stań się księżniczką już teraz i zacznij rządzić królestwem z własnego swojego zamku. Pobierz teraz!

Graj Moje miasto księżniczki - domek dla lalek Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Moje miasto księżniczki - domek dla lalek