Features & Details

Cześć, witaj w Board Kings!

Board Kings to nowa niezwykle ekscytująca i zabawna gra planszowa typu multiplayer, w którą możesz zagrać dzięki firmie Jelly Button, twórcom gry Pirate Kings. Board Kings łączy w sobie cechy powszechnie znanych i uwielbianych klasycznych gier planszowych z fantastycznymi funkcjami społecznościowymi i wyjątkowo komicznymi grafikami.

Wykonuj rzuty kostką i buduj obiekty
Oto Twoja pierwsza plansza — jak na razie jest pusta. Wykonuj rzuty kostką i przesuwaj swój pionek po planszy. Zbieraj monety i buduj obiekty dla swoich królików. Spraw, aby Twoje „planszowe” miasto zabłysło! Kiedy znajdziesz się na jednym z naszych pól specjalnych, możesz wygrać dodatkowe nagrody, takie jak monety, klejnoty i dodatkowe rzuty kostką, a także zyskać kartę bonusową za darmo! Aby radość twoich króliczych mieszkańców mogła wskoczyć na jeszcze wyższy poziom, buduj budynki i umieszczaj obiekty na swojej planszy.

Odwiedzaj inne plansze i wyrządzaj szkody! 😈
Klasyczne gry planszowe zawsze dają dużo radości — jednak prawdziwa zabawa z Board Kings zaczyna się, gdy Twój pionek znajdzie się na polu „złowieszczy śmiech”. Odwiedzaj plansze swoich przyjaciół — niszcz i podbijaj ich budynki oraz przejmuj kontrolę nad ich obiektami. Kradnij ich monety i siej spustoszenie — upewnij się tylko, że nie złapie Cię policja!

Broń swojej planszy
Jeżeli odwiedzasz i niszczysz inne plansze, możesz mieć pewność, że pozostali gracze spróbują najechać też Twoją. Umieść radiowozy na swoich polach, zachowaj czujność i przepędź złośliwych intruzów. Im lepiej będziesz bronić swojej planszy, tym łatwiej będzie Ci ją rozbudować i uszczęśliwić swoje króliki.

Czeka na Ciebie wiele plansz i motywów!
W trakcie tej gry planszowej będziesz uszczęśliwiać swoich króliczych mieszkańców. Jednocześnie zbieraj kawałki złotego szlaku, aby uzyskać dostęp do większych i lepszych plansz! W świecie Board Kings czeka na Ciebie aż 18 plansz. Co więcej, dokładnie w tej chwili nasze króliki ciężko pracują, aby stworzyć ich jeszcze więcej!

Zostań Królem gier planszowych już teraz! W tę grę planszową możesz grać bezpłatnie, jednak masz też możliwość zakupu dodatkowych przedmiotów. Jeżeli nie chcesz korzystać z tej funkcji, wyłącz zakupy w aplikacji w ustawieniach swojego urządzenia.
Masz jakieś nowe pomysły lub sugestie? Wystąpiły problemy? Uwielbiamy naszych wyjątkowych graczy! Już z poziomu gry możesz skontaktować się z naszym działem wsparcia technicznego!

Twoja plansza czeka na Ciebie!

Graj Board Kings™️ Na BlueStacks

BlueStacks 4 is a brand new Android emulator and also the only gaming platform designed and built for gamers.

Pobierz Board Kings™️