Farm Heroes Saga

Farm Heroes Saga

Łamigłówki | King

Graj na PC z BlueStacks – Platforma gamingowa Android, która uzyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy!

Strona zmodyfikowana w dniu: 2 gru 2022

Funkcje Gry

Farm Heroes Saga od twórców Candy Crush Saga, Pet Rescue Saga i Bubble Witch 3 Saga!

Rolnictwo nigdy nie było tak zabawne! Wskocz do farmtastycznej przygody: dopasuj i zbierz urocze Cropsies z całej farmy, aby rozwiązać zagadki typu „dopasuj 3”! Przejdź od puzzli do puzzli, dopasowując owoce i rośliny, i zdobywaj kolejne poziomy, aby ocalić farmę przed Zjełczałym Szopem. Połącz siły z Farm Heroes, aby wymieniać się, dopasowywać i zbierać Cropsies. Gotowy do obrony gruntów rolnych?

Ciesz się niesamowitą farmą i dopasuj 3 puzzle od Kinga! Dopasuj 3 lub więcej Cropsies w różnych trybach gry i łamigłówkach. Odblokuj zwierzęta i dopalacze, rozwiązując różne zagadki typu „dopasuj 3”.

Przeglądaj tysiące poziomów
Akry soczystych poziomów i łamigłówek czekają na Ciebie! Co dwa tygodnie odkrywaj nowe łamigłówki w grze polegającej na dopasowywaniu 3 elementów w ciągłej ewolucji!

Tryb bohatera
Czas na wybuch! Dopasuj jak najwięcej Cropsies, zanim skończą się ruchy. Im wyższy wynik, tym więcej Magicznych Fasoli zdobędziesz, które pomogą Ci wygrać grę logiczną.

Zjełczałe bitwy z bossami
Broń swojej farmy! Rozwiązuj trudne łamigłówki i za pomocą zwierząt gospodarskich trzymaj złodzieja z dala od twoich owoców i roślin.

Dołącz do Farm Club
Rekrutuj urocze zwierzęta, które pomogą Ci rozwiązać zagadki! Kiedy dopasowanie już nie wystarcza, wezwij swoich przyjaciół zwierząt na ratunek i wysadź potężne dopalacze, aby wygrać grę.

Zabawa z przyjaciółmi…
Połącz siły ze znajomymi, aby poprawić swoje wrażenia z rolnictwa: rozmawiaj, baw się z nimi i bierz udział w wydarzeniach unikalnych dla Farm Teams. Kto powiedział, że rolnicza przygoda musi być samotna?

…lub rywalizuj z przyjaciółmi!
Myślisz, że Twoja farma jest najlepsza? Gra trwa! Rywalizuj w tabeli liderów lub w wydarzeniu Traktor Dash, aby udowodnić, że jesteś najlepszy w grach typu „dopasuj 3 układanki”.

Zacznij dopasowywać i uprawiać Cropsies już dziś! Ale co najważniejsze, baw się dobrze grając w Farm Heroes Saga!

Odwiedź https://community.king.com/en lub skontaktuj się z nami w grze, przechodząc do Ustawienia > Obsługa klienta, jeśli potrzebujesz pomocy!

Farm Heroes Saga jest darmowa, ale opcjonalne elementy w grze, takie jak dodatkowe ruchy lub życia, wymagają zapłaty. Możesz wyłączyć funkcję płatności, wyłączając zakupy w aplikacji w ustawieniach urządzenia.

Pobierając Farm Heroes Saga, zgadzasz się na nasze warunki korzystania z usługi, które można znaleźć na https://king.com/termsAndConditions

Nie sprzedawaj moich danych: King udostępnia Twoje dane osobowe partnerom reklamowym w celu personalizacji reklam. Dowiedz się więcej na https://king.com/privacyPolicy. Jeśli chcesz skorzystać z prawa do zakazu sprzedaży moich danych, możesz to zrobić, kontaktując się z nami za pośrednictwem centrum pomocy w grze lub przechodząc na stronę https://soporto.king.com/contact

Czytaj mniej Dowiedz się więcej

Zagraj w Farm Heroes Saga na PC. To takie proste.

  • Pobierz i zainstaluj BlueStacks na PC

  • Zakończ pomyślnie ustawienie Google, aby otrzymać dostęp do sklepu Play, albo zrób to później.

  • Wyszukaj Farm Heroes Saga w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu.

  • Kliknij, aby zainstalować Farm Heroes Saga z wyników wyszukiwania

  • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Farm Heroes Saga

  • Klinij w ikonę Farm Heroes Saga na ekranie startowym, aby zacząć grę

Obejrzyj Filmik

Similar Games

Kliknij aby zainstalować